Časopis Computer

Předplaťte si Computer a získejte jako dárek deskovou hru Pulsar 2849, nebo herní set Connect IT

  • Noví předplatitelé časopisu Computer si mohou vybrat dárek
  • Můžete mít společenskou deskovou hru Pulsar 2849
  • Nebo set herní klávesnice a myši Connect IT Biohazard

Časopis Computer vám každý měsíc přináší na 148 stranách ty nejzajímavější informace, nejpodrobnější velké srovnávací testy a tipy a triky pro plné využití počítačů i mobilních telefonů.

Chcete-li zjistit, zda vám bude Computer svým obsahem vyhovovat, objednejte si půlroční předplatné za 454 Kč. Jeden výtisk časopisu vás bude stát 76 Kč místo 89 Kč při nákupu na stáncích.

pulsar.jpg

ročním předplatným za 908 Kč si mohou noví předplatitelé vybrat mezi společenskou hrou Pulsar 2849 v hodnotě 949 Kč od českého autora Vladimíra Suchého a setem herní klávesnice a myši Connect IT Biohazard s RGB podsvícením v hodnotě 700 Kč. Ani v tomto případě nepřijdete o výhodnou cenu za jedno vydání časopisu necelých 76 Kč. Navíc dostanete výtisk o dva dny dříve přímo do své schránky.

klavesniecmys.jpg

Časopis Computer

V Computeru každý měsíc najdete nejdůležitější informace ze světa počítačů, technologií a internetu. Dva důkladné srovnávací testy odhalí a ocení ty nejlepší produkty na trhu. Praktické tipy a triky vyřeší nejčastější problémy s počítači i telefony. Podrobné návody a tipy vám pomohou využít technologie v každodenním životě.

titulka.jpg

Časopis za nejvýhodnější cenu získáte na iKiosku. Můžete si vybrat mezi tištěnou a elektronickou verzí.

Doporučujeme také speciální vydání Nejlepší návody, tipy a aplikace pro mobily. Jak si s Androidem usnadnit život.

Další článek: Za novou sociální sítí HalloApp stojí bývalí zaměstnanci WhatsAppu. Neobsahuje reklamy a slibuje soukromí

Témata článku: Časopis Computer, Předplatné, Klávesnice, Desková hra, Set, Dárek, Časopis, Biohazard, České auto, Computer, Pulzar, Connect it, Klávesnice na Heureka.cz