Časopis Computer

Předplaťte si Computer a získejte jako dárek deskovou hru Pulsar 2849, nebo herní set Connect IT

  • Noví předplatitelé časopisu Computer si mohou vybrat dárek
  • Můžete mít společenskou deskovou hru Pulsar 2849
  • Nebo set herní klávesnice a myši Connect IT Biohazard
Předplaťte si Computer a získejte jako dárek deskovou hru Pulsar 2849, nebo herní set Connect IT

Časopis Computer vám každý měsíc přináší na 148 stranách ty nejzajímavější informace, nejpodrobnější velké srovnávací testy a tipy a triky pro plné využití počítačů i mobilních telefonů.

Chcete-li zjistit, zda vám bude Computer svým obsahem vyhovovat, objednejte si půlroční předplatné za 454 Kč. Jeden výtisk časopisu vás bude stát 76 Kč místo 89 Kč při nákupu na stáncích.

Klepněte pro větší obrázek

ročním předplatným za 908 Kč si mohou noví předplatitelé vybrat mezi společenskou hrou Pulsar 2849 v hodnotě 949 Kč od českého autora Vladimíra Suchého a setem herní klávesnice a myši Connect IT Biohazard s RGB podsvícením v hodnotě 700 Kč. Ani v tomto případě nepřijdete o výhodnou cenu za jedno vydání časopisu necelých 76 Kč. Navíc dostanete výtisk o dva dny dříve přímo do své schránky.

Klepněte pro větší obrázek

Časopis Computer

V Computeru každý měsíc na 148 stranách přinášíme nejdůležitější informace ze světa počítačů, technologií a internetu. Dva důkladné srovnávací testy odhalí a ocení ty nejlepší produkty na trhu. Praktické tipy a triky vyřeší nejčastější problémy s počítači i telefony. Podrobné návody a tipy vám pomohou využít technologie v každodenním životě.

2107.png

Časopis za nejvýhodnější cenu získáte objednáním ročního předplatného na iKiosek.cz. Můžete si vybrat mezi tištěnou a elektronickou verzí. Objednat si můžete jedno číslo na zkoušku, nebo starší číslo s konkrétním tématem či velkým testem.

Další článek: Za novou sociální sítí HalloApp stojí bývalí zaměstnanci WhatsAppu. Neobsahuje reklamy a slibuje soukromí

Témata článku: Časopis Computer, Klávesnice, Předplatné, Desková hra, Časopis, Set, Pulzar, Computer, Connect it, DárekYoutuber vyhrál sázku nad fyzikem. Vozidlo poháněné větrem opravdu může jet rychleji, než je rychlost větru

Youtuber vyhrál sázku nad fyzikem. Vozidlo poháněné větrem opravdu může jet rychleji, než je rychlost větru

** Může se objekt poháněný větrem pohybovat rychleji než vítr? ** Youtuber Muller tvrdí, že ano. Fyzik Kusenko, že nikoli ** Uzavřeli proto sázku o deset tisíc dolarů. Jak to dopadne?

Karel Kilián
Fyzika
Nordic Telecom láká na připojení s trvalou 25% slevou. Objednávat je však třeba dnes
Lukáš Václavík
Nordic TelecomPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu
Druhotné softwarové licence. Kdo by nechtěl legální Windows za stovku…

Druhotné softwarové licence. Kdo by nechtěl legální Windows za stovku…

Koupě originálního programového vybavení přímo od výrobce není jedinou možností, jak sehnat pro váš počítač legální software. Další možností je koupit licenci od toho, kdo ji už nepotřebuje nebo nevyužije. Můžete ušetřit nemalou částku, zároveň si však dávejte pozor na podvodníky.

Jan Spěšný