Časopis Computer

Přečtěte si tři velké testy v novém Computeru: notebooky, externí SSD a držáky do auta

  • Průvodce nákupem nejvýhodnějšího procesoru
  • Nové grafiky od AMD i Nvidie v testu
  • Nejlepší doplňky do prohlížeče

V srpnovém Computeru jsme pro vás připravili rovnou tři velké testy: do souboje studentských notebooků jsme přizvali i ty nejlevnější herní stroje s cenou do 20 000 Kč. A víte co? Nejsou vůbec špatné!

Pokud koupíte notebook s malým diskem, můžete kapacitu snadno rozšířit externím SSD. Otestovali jsme SSD s kapacitou 500 GB a překvapilo nás, jak výrazné rozdíly panují v rychlostech. Vítězný disk nabídl nejen nejvyšší rychlost, nebyl ani nejdražší.

Ve třetím testu jsme vyzkoušeli držáky mobilů do auta. Půjčili jsme si různé způsoby uchycení, abychom odhalili jejich přednosti a nedostatky.

Objednejte si Computer na iKiosek.cz, zaplaťte pohodlně kartou a výtisk máte do dvou dnů ve své schránce.

001.jpg

Předplaťte si Computer a získejte dárek

Při objednání papírového předplatného získáte hned dvě vydání za rok zdarma. Časopis vám dorazí o dva dny dříve až do vaší schránky. Noví předplatitelé si navíc mohou vybrat ze dvou dárků: 2 ks hry Bang! nebo knihu Atlas Obscura.

Elektronickou verzi časopisu Computer si můžete koupit v naší mobilní aplikaci pro iOS a pro Android, anebo si jej rovnou předplatit na celý rok za zvýhodněnou cenu.

Časopis Computer

V Computeru každý měsíc najdete nejdůležitější informace ze světa počítačů, technologií a internetu. Dva důkladné srovnávací testy odhalí a ocení ty nejlepší produkty na trhu. Praktické tipy a triky vyřeší nejčastější problémy s počítači i telefony. Podrobné návody a tipy vám pomohou využít technologie v každodenním životě.

 
CR2406_titulka2.jpg
 

Časopis za nejvýhodnější cenu získáte na iKiosku. Můžete si vybrat mezi tištěnou a elektronickou verzí.

Doporučujeme také speciální vydání Nejlepší návody, tipy a aplikace pro mobily. Jak si s Androidem usnadnit život.

Diskuze (2) Další článek: Začal se prodávat první mobil s ohebným displejem. Stojí 35 tisíc a není to Samsung ani Huawei

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,