Prezentace klienta

Přechodem do ZonerCloudu snížíte firemní náklady na energie až o 70 %

Ceny energií stoupají a firmy hledají řešení, jak ušetřit. Efektivní způsob, jak snížit náklady na elektřinu je přechod z vlastní hardwarové infrastruktury na cloudové řešení. Výběr poskytovatele VPS vám usnadní dosud největší srovnání výkonu virtuálních serverů.

„Čeští podnikatelé si uvědomují, že budoucnost byznysu spočívá v přechodu na virtualizované systémy, které jsou flexibilnější a efektivnější než hardware. Využití cloudu pro účetní
a podnikové programy, sdílení a ukládání firemních dokumentů či správu e-mailů šetří nejen peníze, ale i spoustu starostí,“
říká Patrik Vaníček, vedoucí projektu ZonerCloud.cz

ZonerCloud nabízí výkonné VPS

Provozovat vlastní mailové, aplikační nebo souborové servery je velmi drahé. S jejich provozem se kromě energetických nákladů pojí i výdaje na pořízení, údržbu, instalaci a správu serveru, zálohování dat a licencování softwaru.

Připlácet musíte i za podpůrné systémy jako je klimatizace, UPS a síťové komponenty. Navíc ve většině případů fungují servery ve firmě nepřetržitě, i když je aktivně nikdo nevyužívá, a spotřebovávají tak zbytečně velké množství energie.

Standardní VPS z nabídky ZonerCloudu je řádově o 50-70 % levnější, než jsou měsíční náklady na energie jednoho fyzického serveru bez dalších nutných zařízení a jeho správy. Virtuální privátní servery (VPS, nebo taky jen virtuální servery) se co do funkčnosti nijak neliší od fyzických serverů.

Mezi výhody virtuálních serverů patří:

 • Flexibilita. Cloudový server umožňuje vytvářet nová prostředí a provádět instalace snadno a bez problému.
 • Nulová údržba. V případě managed serveru se o veškerý provoz místo vás starají profesionální administrátoři.
 • Škálovatelnost. Můžete si libovolně navýšit nebo snížit výkon systému
  a rozšiřovat server o nové prvky a aplikace.
 • Minimální počáteční investice. Oproti nákupu vlastního hardwaru výrazně ušetříte a platíte pouze měsíční poplatek.
 • Zálohování. Provider provádí automaticky zálohu vašich dat.
 • Stabilita připojení a záložní zdroje napájení.  

Pokud nevíte, jaké řešení zvolit, nechte si poradit od ZonerCloudu. Kontaktujte zdarma zákaznickou podporu ZonerCloudu a nechte si sestavit řešení na míru. Profesionální administrátoři vám ochotně s migrací do cloudu pomohou.

ZonerCloud poráží konkurenci v největším srovnání výkonu VPS

Na základě již několika srovnání cloudových služeb nabízených předními poskytovateli v České republice i v zahraničí drží pozici poskytovatele nejvýkonnějších serverů na trhu brněnský ZonerCloud. V dosud největším testu srovnání výkonu porazil největší hráče mezi poskytovateli působícími ve střední Evropě, včetně Googlu, Microsoftu i Amazonu.

Výsledky srovnání testu výkonu VPS

Srovnání výkonu proběhlo na otevřené testovací platformě Phoronix Test Suite. Pro objektivnost výsledků byl kladen důraz na to, aby základní parametry služeb byly totožné (CPU, RAM, SSD). ZonerCloud dokázal zvítězit v 5 z 6 následujících testů:

Provoz webového serveru a aplikačních skriptů testů.

 1. Provoz webového serveru a aplikačních skriptů
Klepněte pro větší obrázek
 1. Překlad linuxového jádra a 7-Zip komprese
Klepněte pro větší obrázek
 1. Výkon disku a velikost databáze
Klepněte pro větší obrázek

Podrobné výsledky všech testů včetně metodiky a typu testů naleznete na webových stránkách.

ZonerCloud nabízí nejvýkonnější VPS na trhu a dárek ke každé objednávce

Vyzkoušejte virtuální servery z nabídky ZonerCloudu s garantovanou dostupností 99,99 %, garancí vrácení platby, zřízením do 55 vteřin a možností si na základě předchozí domluvy server nejdříve nezávazně vyzkoušet. Nyní s akční slevou 50 % a dárkem ke každé objednávce.

Pro maximální dostupnost služeb ZonerCloud disponuje třemi na sobě nezávislými dodavateli internetového připojení a záložním systémem napájení. Díky vlastnímu datacentru v kategorii Tier III se sídlem v Brně jsou vaše data důkladně zabezpečena a neopouštějí hranice ČR.

Objednejte si Cloud Server Managed nebo VPS a přidejte se mezi ostatní firmy, které se ZonerCloudem ušetřily a zefektivnily provoz svých systémů.

Další článek: Lidský mozek je velmi měkký a křehký. Lze ho zmáčknout desetkrát snadněji než pěnový polystyren

Témata článku: Cloud, Reklama, Prezentace klienta