Časopis Computer

Právě vychází listopadový Computer: otestovali jsme fitness náramky a levné záložní zdroje

  • Chcete být v kondici? Zkuste motivaci s fitness náramkem
  • Zálohu NASu či kamerového systému zvládne i levná UPS
  • Návod, jak si zabezpečit byt, dům či chalupu svépomocí

Listopadové číslo Computeru přináší tradičně 148 stran nabitých testy, novinkami a technologickými články. Podrobně jsme prozkoumali specifikaci nové generace procesorů AMD s architekturou Zen 3. Zdá se, že doposud neohrožený Intel má docela problém.

V seriálu programování elektroniky najdete návod na jednoduchý detektor zapomenutých otevřených garážových vrat. Vyjde na pár desetikorun a díky zdrojovému kódu na naší C-zóně si jej snadno a rychle vyrobíte i vy.

Chcete předplatné Computeru v podstatě zdarma? Jen nyní získáte k předplatnému True Wireless sluchátka Connect IT v hodnotě 900 Kč. Jednotlivá čísla v tištěné i elektronické podobě, stejně jako předplatné časopisu, získáte na www.ikiosek.cz.

Do srovnávacích testů jsme pozvali produkty, které od sebe nemohou být tematicky vzdálenější: deset fitness náramků s cenou do 2 000 Kč doplnily záložní zdroje s podobným cenovým limitem, které skvěle ochrání počítač i NAS při výpadku proudu. Pro oba testy platí: ten nejdražší není vždy nejlepší.

Chystáte se zazimovat chalupu? Poradíme, jak snadno, svépomocí a co nejlevněji zajistit základní dohled před nezvanými hosty.

Máloco zvládne zlepšit pracovní efektivitu jako adekvátní monitor, případně rovnou monitory dva. V cenovém průvodci jsme prošli aktuální trh a našli modely, které přesně vyhoví konkrétním požadavkům.

Časopis Computer

Časopis Computer je nejčtenější český magazín o počítačích, technologiích a Internetu. V každém vydání na 148 stranách přináší uživatelská a technologická témata, dva velké srovnávací testy, důkladné recenze nových produktů, tipy a triky pro snadnější používání počítače a další zajímavé i užitečné informace.

Aktuální číslo časopisu Computer

Jednotlivá čísla si můžete pohodlně koupit v iKiosku.

Diskuze (2) Další článek: Stará britská formule jde znovu do výroby. Vznikne šest kusů, cena bude šílená

Témata článku: Časopis Computer, Intel, Bezpečnost, AMD, Programování, Předplatné, Testlab, NAS, UPS, Fitness, Connect it, Computer, Kamerový systém, Záložní zdroj, Motivace, Návod, Svépomoc, True Wireless, Chalupa, Náramek, NARA


Určitě si přečtěte

Starlink podle betatesterů: Rychlejší a levnější než satelitní internet v Česku

Starlink podle betatesterů: Rychlejší a levnější než satelitní internet v Česku

** Reddit se začíná plnit zkušenostmi se Starlinkem ** Při přímé viditelnosti dá i 120 Mb/s ** Klasický satelitní internet už teď dalece překonává

Jakub Čížek | 41

AMD uvádí grafické karty Radeon RX 6800, 6800 XT a 6900 XT. Útočí přímo na modely od Nvidie

AMD uvádí grafické karty Radeon RX 6800, 6800 XT a 6900 XT. Útočí přímo na modely od Nvidie

** AMD představilo tři nové grafické karty ** Všechny s architekturou RDNA2, kterou používají i PS5 a Xbox Series ** Karty útočí přímo na GeForce RTX 3000

Karel Javůrek | 77

Internet poslední naděje. Kdo má nejlepší tarif „LTE na doma“?

Internet poslední naděje. Kdo má nejlepší tarif „LTE na doma“?

** Srovnali jsme fixní LTE připojení od tuzemských operátorů ** Liší se rychlostmi, cenou i podmínkami ** Na co všechno dát pozor?

Lukáš Václavík | 43


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 5 500 Kč

Test levných herních notebooků

Hrajeme na Xbox Series X

Programy pro kontrolu dětí na počítači