Časopis Computer

Právě vychází listopadový Computer: otestovali jsme fitness náramky a levné záložní zdroje

  • Chcete být v kondici? Zkuste motivaci s fitness náramkem
  • Zálohu NASu či kamerového systému zvládne i levná UPS
  • Návod, jak si zabezpečit byt, dům či chalupu svépomocí

Listopadové číslo Computeru přináší tradičně 148 stran nabitých testy, novinkami a technologickými články. Podrobně jsme prozkoumali specifikaci nové generace procesorů AMD s architekturou Zen 3. Zdá se, že doposud neohrožený Intel má docela problém.

V seriálu programování elektroniky najdete návod na jednoduchý detektor zapomenutých otevřených garážových vrat. Vyjde na pár desetikorun a díky zdrojovému kódu na naší C-zóně si jej snadno a rychle vyrobíte i vy.

Chcete předplatné Computeru v podstatě zdarma? Jen nyní získáte k předplatnému True Wireless sluchátka Connect IT v hodnotě 900 Kč. Jednotlivá čísla v tištěné i elektronické podobě, stejně jako předplatné časopisu, získáte na www.ikiosek.cz.

Do srovnávacích testů jsme pozvali produkty, které od sebe nemohou být tematicky vzdálenější: deset fitness náramků s cenou do 2 000 Kč doplnily záložní zdroje s podobným cenovým limitem, které skvěle ochrání počítač i NAS při výpadku proudu. Pro oba testy platí: ten nejdražší není vždy nejlepší.

Chystáte se zazimovat chalupu? Poradíme, jak snadno, svépomocí a co nejlevněji zajistit základní dohled před nezvanými hosty.

Máloco zvládne zlepšit pracovní efektivitu jako adekvátní monitor, případně rovnou monitory dva. V cenovém průvodci jsme prošli aktuální trh a našli modely, které přesně vyhoví konkrétním požadavkům.

Časopis Computer

V Computeru každý měsíc na 148 stranách přinášíme nejdůležitější informace ze světa počítačů, technologií a internetu. Dva důkladné srovnávací testy odhalí a ocení ty nejlepší produkty na trhu. Praktické tipy a triky vyřeší nejčastější problémy s počítači i telefony. Podrobné návody a tipy vám pomohou využít technologie v každodenním životě.

CR2201.png

Časopis za nejvýhodnější cenu získáte objednáním ročního předplatného na iKiosek.cz. Můžete si vybrat mezi tištěnou a elektronickou verzí. Objednat si můžete jedno číslo na zkoušku, nebo starší číslo s konkrétním tématem či velkým testem.

Diskuze (2) Další článek: Stará britská formule jde znovu do výroby. Vznikne šest kusů, cena bude šílená

Témata článku: Časopis Computer, AMD, Intel, Bezpečnost, Programování, Předplatné, UPS, NAS, Testlab, NARA, Kamerový systém, Svépomoc, Fitness, Motivace, Computer, Průvodčí, Návod, Connect it, Náramek, Fitness +, True Wireless, Záložní zdroj, ChalupaČeské televize se tak moc bojí videoher, až je to směšné (komentář)

České televize se tak moc bojí videoher, až je to směšné (komentář)

** Jeden z největších obchodů historie se nedostal do hlavních zpráv ** Videohry televizím slouží jen k honění senzací, není to seriózní byznys ** České videohry jsou přitom úspěšnější než jiná kulturní díla

Lukáš Václavík
HryKomentářByznys
QR kódy jsou skvělý pomocník, ale i zlý pán. Tohle jsou nejčastější podvody, které vás mohou připravit o peníze

QR kódy jsou skvělý pomocník, ale i zlý pán. Tohle jsou nejčastější podvody, které vás mohou připravit o peníze

** Čtvercový grafický kód usnadňuje život už mnoho let ** S rostoucí oblibou a využitím přibývá i podvodů ** Nejčastěji jsou podvody zaměřeny na podstrčení falešného kódu

Martin Miksa
PodvodQR kódBezpečnost
Herní filosofie: nemilosrdný život herních produktů

Herní filosofie: nemilosrdný život herních produktů

Herní průmysl, to nejsou jen peníze a úspěchy, ale také tvrdá dřina a nevděk.

Ladislav Novák
Téma
Izrael díky speciální kamufláži zařídil pro své vojáky „neviditelnost“

Izrael díky speciální kamufláži zařídil pro své vojáky „neviditelnost“

** Materiál „Kit 300“ představuje vizuální i termální kamufláž ** Dokáže zablokovat tepelné vyzařování maskovaného vojáka či třeba stroje ** Velký kus materiálu Kit 300 může ukrýt vozidlo až do velikosti Hummeru

Stanislav Mihulka
IzraelMateriálArmáda
Nový americký dělostřelecký systém zlomil rekord nejrychleji vystřeleným projektilem

Nový americký dělostřelecký systém zlomil rekord nejrychleji vystřeleným projektilem

** Nový dělostřelecký systém U.S. Army před časem zlomil rekord v rychlosti výstřelu ** Umožnila to speciální hnací náplň munice ** Za účelem jejího vývoje byl postavený pozoruhodný balistický simulátor (BSIM)

Stanislav Mihulka
RekordyZbraněArmáda
Podvodníci v Call of Duty Warzone mají novou zábavu. Létají v autech

Podvodníci v Call of Duty Warzone mají novou zábavu. Létají v autech

Stejně aktivně, jako Activision vymýšlí obranu proti hackerům vymýšlí i hackeři nové způsoby, jak zatopit normálním hráčům.

Michal Maliarov
Call of Duty: WarzoneBattle Royale