Časopis Computer

Právě vychází listopadový Computer: otestovali jsme fitness náramky a levné záložní zdroje

  • Chcete být v kondici? Zkuste motivaci s fitness náramkem
  • Zálohu NASu či kamerového systému zvládne i levná UPS
  • Návod, jak si zabezpečit byt, dům či chalupu svépomocí

Listopadové číslo Computeru přináší tradičně 148 stran nabitých testy, novinkami a technologickými články. Podrobně jsme prozkoumali specifikaci nové generace procesorů AMD s architekturou Zen 3. Zdá se, že doposud neohrožený Intel má docela problém.

V seriálu programování elektroniky najdete návod na jednoduchý detektor zapomenutých otevřených garážových vrat. Vyjde na pár desetikorun a díky zdrojovému kódu na naší C-zóně si jej snadno a rychle vyrobíte i vy.

Chcete předplatné Computeru v podstatě zdarma? Jen nyní získáte k předplatnému True Wireless sluchátka Connect IT v hodnotě 900 Kč. Jednotlivá čísla v tištěné i elektronické podobě, stejně jako předplatné časopisu, získáte na www.ikiosek.cz.

Do srovnávacích testů jsme pozvali produkty, které od sebe nemohou být tematicky vzdálenější: deset fitness náramků s cenou do 2 000 Kč doplnily záložní zdroje s podobným cenovým limitem, které skvěle ochrání počítač i NAS při výpadku proudu. Pro oba testy platí: ten nejdražší není vždy nejlepší.

Chystáte se zazimovat chalupu? Poradíme, jak snadno, svépomocí a co nejlevněji zajistit základní dohled před nezvanými hosty.

Máloco zvládne zlepšit pracovní efektivitu jako adekvátní monitor, případně rovnou monitory dva. V cenovém průvodci jsme prošli aktuální trh a našli modely, které přesně vyhoví konkrétním požadavkům.

Časopis Computer

V Computeru každý měsíc na 148 stranách přinášíme nejdůležitější informace ze světa počítačů, technologií a internetu. Dva důkladné srovnávací testy odhalí a ocení ty nejlepší produkty na trhu. Praktické tipy a triky vyřeší nejčastější problémy s počítači i telefony. Podrobné návody a tipy vám pomohou využít technologie v každodenním životě.

computer_maly.png

Časopis za nejvýhodnější cenu získáte objednáním ročního předplatného na iKiosek.cz. Můžete si vybrat mezi tištěnou a elektronickou verzí. Objednat si můžete jedno číslo na zkoušku, nebo starší číslo s konkrétním tématem či velkým testem.

Diskuze (2) Další článek: Stará britská formule jde znovu do výroby. Vznikne šest kusů, cena bude šílená

Témata článku: Časopis Computer, Bezpečnost, Programování, AMD, Intel, Předplatné, Testlab, NAS, UPS, Svépomoc, NARA, Computer, Connect it, Motivace, Návod, Fitness, True Wireless, Záložní zdroj, Náramek, Chalupa, Kamerový systém


Určitě si přečtěte

Nejlepší herní notebooky a pracovní stroje: Když máte více než 20 tisíc

Nejlepší herní notebooky a pracovní stroje: Když máte více než 20 tisíc

** Když máte na notebook více než 20 tisíc korun, odpadají kompromisy ** Notebooky na práci dostávají tenká kovová těla a styl ** Herní notebooky zvládnou i nejmodernější hry v plné kvalitě

David Polesný | 43

David Polesný
Notebooky
Elon Musk podpořil Signal jako náhradu WhatsAppu. Aplikaci okamžitě zavalili uživatelé
Markéta Mikešová
WhatsAppElon MuskFacebook
Velký den pro Apple: Uvedl tři nové Macy s vlastním procesorem M1
Lukáš Václavík
PočítačeApple
Testy procesorů Ryzen 5000: AMD překonalo Intel ve všech směrech

Testy procesorů Ryzen 5000: AMD překonalo Intel ve všech směrech

** AMD začalo prodávat nové procesory Ryzen 5000 s architekturou Zen 3 ** K dispozici jsou nezávislé testy z celého světa ** AMD překonává Intel ve všech směrech

Karel Javůrek | 69

Karel Javůrek
ProcesoryTestyAMD
Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 4

redakce
Mapy GoogleStreet View
Dostali jste nový počítač? Tohle s ním udělejte, než ho začnete používat

Dostali jste nový počítač? Tohle s ním udělejte, než ho začnete používat

** Každý nový počítač si zaslouží počáteční péči ** Odinstalujte bloatware a nezapomeňte na vhodné nastavení ** Poradíme, jak se o počítač s Windows 10 postarat

David Polesný, Stanislav Janů | 69

David PolesnýStanislav Janů
PočítačeNotebooky

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5