Prahu navštíví autor Pretty Good Privacy, Phil Zimmermann!

V pondělí 16. listopadu pořádá sdružení EurOpen.CZ na české poměry vpravdě unikátní konferenci o šifrovacím software.
V pondělí 16. listopadu pořádá sdružení EurOpen.CZ na české poměry vpravdě unikátní konferenci o šifrovacím software, kde bude možno kromě bezprostředního kontaktu s autorem nesmrtelného PGP Philem Zimmermannem načerpat podstatné informace před nasazením PGP ve firmě či soukromě.

Kromě vystoupení samotného velkého Phila zaměřeného na historii, filozofii a model důvěry v PGP se dají očekávat také vyčerpávající informace o PGP v České republice (dostupnost softwaru, infrastruktura veřejných klíčů) a novinkách v poslední komerční verzi PGP. Vzhledem k tomu, že od 1. května jsou všechny komerční produkty PGP k dispozici i u nás, aktuální "domácí" informace rozhodně stojí na pozornost!

Akce proběhne v pondělí 16. listopadu 1998 od 9:00 hodin v malém sále Městské knihovny na Mariánském náměstí v Praze 1. Že účast bohužel není zadarmo, nepřekvapí. Hutné informace k věci vždycky něco stojí, zde by se cena měla pohybovat někde nad tisícikorunou. S dalšími dotazy se obracejte na pořadatele .

Váš názor Další článek: Nové rychlé harddisky od IBM

Témata článku: Software, Malá dostupnost, Komerční model, Praha, Priv, Poslední hodina, Bezprostřední kontakt, Malé náměstí, Autor

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 6 odolných telefonů a 22 powerbank

Srovnání technologií QLED a OLED

Měřte své sportovní výkony

Sady pro chytrou domácnost