Poznejte své uživatele – UX konference 2014

(inzerce) Chcete User experience zapojit do procesů vaší firmy, mít spokojené zákazníky/uživatele, zvýšit tržby a minimalizovat množství chyb v začátcích?
Poznejte své uživatele – UX konference 2014

Chcete User experience zapojit do procesů vaší firmy, mít spokojené zákazníky/uživatele, zvýšit tržby a minimalizovat množství chyb v začátcích? Nebo už jste se s UX poměrně dobře skamarádili a potřebujete jeho fungování posunout o nějaký ten kus dál? Přesně pro vás je určena  UX konference 2014.

Klepněte pro větší obrázek

Přijďte si pro konkrétní rady pro váš byznys. Získejte metody a návody, jak zlepšovat UX, řešit typické problémy a zvyšovat konverzní poměr vašeho webu. Dozvíte se, jak nastavit UX pro mobily, aplikace i tablety. Poznáte technologie budoucnosti a nejnovější trendy ze zahraničí.

Na konferenci vystoupí řada zajímavých řečníků. Například Jiří Mžourek zodpovědný za řízení User experience oddělení v AVG Technologies CZ. Jiří má s UX dlouhodobé zkušenosti a jeho tématem budou UX Driven Innovations – tedy zda může přístup User experience změnit způsob, jak firmy inovují a jaké jsou praktické zkušenosti s uvedením do praxe.

Klepněte pro větší obrázek 

Dalším zkušeným UXákem bude Adam Fendrych, který se s vámi podělí o své bohaté zkušenosti s UX a jeho zaváděním do České televize. Dozvíte se, jaké metody používají a jak z minima vytěžit maximum.

Že není potřeba bát se velkého redesignu vás přesvědčí Tadeáš Kubát – UX leader ve společnosti Kentico software.  Jeho týmu se podařilo udělat zásadní změny v uživatelském rozhraní za 3 měsíce. Jejich uživatelé jsou nadšení a prodeje rostou. Jak postupovali se dozvíte právě na jeho přednášce.

Klepněte pro větší obrázek

Setkáte se i s dalšími profesionály, kteří rozumí UX a velmi dobře dokážou vysvětlit, jak velký význam má pro byznys. Zároveň budete mít příležitost s nimi probrat svou vlastní situaci nebo problém.

  • KDY: středa 21. května 2014
  • KDE: OKsystem, Praha 4
  • REGISTRACE A INFORMACE O AKCI: UX KONFERENCE 2014>>

Mediálními partnery akce jsou Lupa.cz, Marketing&Media, MJournal, Živě.cz.  Akci podporuje UX Asociace. Odborným garantem je ExperienceU. Organizačně akci zajišťuje vydavatelství Internet Info.

Další článek: Twitteru rostou příjmy i počet uživatelů, jejich aktivita ale zřejmě klesá

Témata článku: Konference, Mediální partner, Velký význam, Technologie budoucnosti, Televize živě na internetu

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 6 odolných telefonů a 22 powerbank

Srovnání technologií QLED a OLED

Měřte své sportovní výkony

Sady pro chytrou domácnost