Pouze DNES doména .EU za 16 Kč

(inzerce) Pouze jeden den, a to dnes 16. 5., máte možnost zaregistrovat si .eu doménu na 1 rok za pouhých 16 Kč. Pro zájemce navíc exklusivní dárek – webové stránky ZDARMA.

Klepněte pro větší obrázek8 let po vstupu ČR do Evropské unie si můžete na stránkách dvou hostingových projektů společnosti ZONER software - Czechia.com a regZone.cz registrovat novou .eu doménu za super cenu 16 Kč. Pouze jeden den – pouze dnes – pouze 16. 5. 2012. K dispozici je omezený počet domén k registraci, proto neváhejte!

.eu doména za 16 Kč

Pokud nevlastníte svoji doménu či jste dosud váhali, máte teď jedinečnou šanci k objednání. Akční cena platí pro všechny nově registrované .eu domény, které budou registrovány 16. 5. 2012. Pro tuto speciální akci je uvolněno jen 1.000 .eu domén.

Klepněte pro větší obrázek

K doméně webové stránky? Nyní zdarma!

Pro úspěšnou prezentaci na doméně jsou potřeba webové stránky. Nyní si exklusivně a zdarma můžete s novou doménou EU objednat i redakčním systém inPage pro jednoduché vytvoření webu.

Získáte tak velmi oblíbený redakční systém pro snadné vytvoření moderních stránek, které můžete jednoduše sami upravovat.Kromě výběru z desítek šablon vzhledu a různých motivů si zde vytvoříte i vlastní e-mail nebo plnohodnotný e-shop. Navíc Vám pomůže jednoduchý průvodce, se kterým hravě zvládnete vytvořit nové, hezké www stránky na pár kliknutí za 5 minut.

Co získáte zdarma

  • redakční systém inPage Standard pro tvorbu stránek na 1 rok
  • vlastní e-mailové adresy
  • mnoho kombinací vzhledu z připravených šablon
  • možnost vytvoření moderního e-shopu
Klepněte pro větší obrázek

Rádi Vám zodpovíme jakékoli dotazy týkající se domén na naší non-stop zákaznické podpoře: tel. 603 196 637, e-mail admin@zoner.cz.

*Ceny uvedené v článku jsou bez DPH. Při objednání domény .eu s webovými stránkami ve variantě inPage Standard platíte každý další rok 1.200 Kč bez DPH (cena včetně domény).

Klepněte pro větší obrázek
Další článek: NUAds: Interaktivní reklamy, které by nás mohly sledovat

Témata článku: Evropská unie, Doména, Připravený průvodce, Jednoduchý průvodce, , Dotaz týkající, Připravená šablona, Snadné vytvoření, DOM, Admin


Určitě si přečtěte

Je lepší hrát na PC, či na konzolích? Nebo jsou i jiné možnosti?

Je lepší hrát na PC, či na konzolích? Nebo jsou i jiné možnosti?

** Jaké jsou výhody a nevýhody hraní na počítači? ** Co mají společného a v čem se liší Xbox One, PS4 a Switch? ** Na čem hrát, když nemáte výkonné PC ani konzoli?

Lukáš Václavík | 123

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 3

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

** Měsíc jsem se nedotkl Windows a byl závislý jen na Linuxu ** Jaká byla pozitiva a negativa přechodu? ** Se kterými aplikacemi jsem (ne)zápasil a které bych doporučil?

Lukáš Václavík | 229

Apple má šanci definitivně se uzamknout. macOS byl na jeho poměry až příliš otevřený

Apple má šanci definitivně se uzamknout. macOS byl na jeho poměry až příliš otevřený

** Apple, vývojáře i uživatele rozhodně nečekají dva roky prázdnin ** macOS se může uzavřít podobně jako iOS a iPadOS ** Přechod na Arm znamená stopku pro hackintoshe

Lukáš Václavík | 105


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11