Potřebujete spojit více videosouborů do jednoho?

Není to tak obvyklé, ale může se to stát. Máte několik videosouborů MPG či MPEG a potřebujete je pohodlně spojit do jednoho. Můžete použít nějaký videoeditační software, nebo zkusit tohoto freewarového pomocníka. Co umí?
Tento jednoduše vypadají a velice snadno ovladatelný program pochází od Citimap Software, kteří se zabývají tvorbou převážně freewarových programů, mezi které tato aplikace rozhodně patří. Ihned po jeho prvním spuštění musí být každému z uživatelů jasné, že ovládání a práce s tímto programem musí být hračkou. Hlavní okno programu je přehledně rozděleno na několik částí, ve kterých vlastně jen definuje cestu k později upravovaným souborům, název výsledného videa a několik dalších dodatečných drobností. Poté už jen stačí vybrat libovolné souborů s příponou MPG nebo MPEG a třeba je seřadit podle názvu. Tlačítkem Join se pak již veškerá práce přenáší na program, který „vyhodí“ výsledné video. Jednotlivé dílčí soubory lze přímo z programu prohlédnout, což považuji za velice užitečnou funkci.

Klepněte pro větší obrázek

Jen uživatele operačního systému Windows XP musím varovat, že pod tímto pravděpodobně program nebude stoprocentně fungovat, varuje před tím i autor na domovských stránkách programu. Tam si můžete také stáhnout instalační soubor programu, jehož velikost jistě nezaskočí ani uživatele připojené přes modem a vytáčenou linku, neboť jeho délka se pohybuje kolem 370 kB.

Diskuze (19) Další článek: Finální Windows Media Player 9 ke stažení dnes v noci

Témata článku: Video, Software, Pot, Jed, Více, Hračky

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 6 odolných telefonů a 22 powerbank

Srovnání technologií QLED a OLED

Měřte své sportovní výkony

Sady pro chytrou domácnost