Potřebujete spojit více videosouborů do jednoho?

Není to tak obvyklé, ale může se to stát. Máte několik videosouborů MPG či MPEG a potřebujete je pohodlně spojit do jednoho. Můžete použít nějaký videoeditační software, nebo zkusit tohoto freewarového pomocníka. Co umí?
Tento jednoduše vypadají a velice snadno ovladatelný program pochází od Citimap Software, kteří se zabývají tvorbou převážně freewarových programů, mezi které tato aplikace rozhodně patří. Ihned po jeho prvním spuštění musí být každému z uživatelů jasné, že ovládání a práce s tímto programem musí být hračkou. Hlavní okno programu je přehledně rozděleno na několik částí, ve kterých vlastně jen definuje cestu k později upravovaným souborům, název výsledného videa a několik dalších dodatečných drobností. Poté už jen stačí vybrat libovolné souborů s příponou MPG nebo MPEG a třeba je seřadit podle názvu. Tlačítkem Join se pak již veškerá práce přenáší na program, který „vyhodí“ výsledné video. Jednotlivé dílčí soubory lze přímo z programu prohlédnout, což považuji za velice užitečnou funkci.

Klepněte pro větší obrázek

Jen uživatele operačního systému Windows XP musím varovat, že pod tímto pravděpodobně program nebude stoprocentně fungovat, varuje před tím i autor na domovských stránkách programu. Tam si můžete také stáhnout instalační soubor programu, jehož velikost jistě nezaskočí ani uživatele připojené přes modem a vytáčenou linku, neboť jeho délka se pohybuje kolem 370 kB.

Diskuze (19) Další článek: Finální Windows Media Player 9 ke stažení dnes v noci

Témata článku: Video, Software, Jed, Pot, Více, Hračky


Určitě si přečtěte

Dell XPS 13: Když vás ostatní doženou až za tři roky

Dell XPS 13: Když vás ostatní doženou až za tři roky

** XPS 13 nastartoval trend notebooků bez rámečků ** Letošní model kompletně přechází na USB-C ** Navzdory malému tělu se řadí výkon ke špičce

Tomáš Holčík | 34

Alza si za osobní odběr účtuje už 45 Kč. Když zaplatíte předem, dostanete slevu

Alza si za osobní odběr účtuje už 45 Kč. Když zaplatíte předem, dostanete slevu

** Osobní odběr v Alze vyjde na 45 Kč ** Když zaplatíte kartou předem, dostanete slevu 30 Kč ** Většina ostatních e-shopů poplatek za osobní odběr nevede

David Polesný | 171


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak vytvořit a spravovat vlastní web

Velký test herních klávesnic a DVB-T2 tunerů

Vše o formátu RAW

Vybíráme nejlepší základní desku