Potřebné kodeky pohromadě

Chcete si přehrát například film převedený na cd, ale ejhle, něco je špatně, nejde zvuk, není obraz apod. Co s tím? Pravděpodobně vám chybí některý z kodeků. Teď už je nemusíte hledat každý zvlášť, dají se nainstalovat najednou.
Mnoho z nás si občas pustí na počítači nějaký ten film, ale k tomu je třeba mít na svém počítači nainstalovány potřebné kodeky pro „ten pravý“ obraz, zvuk a titulky, v jiném případě alespoň pro zobrazení obrazové části a poslech přidaného audio signálu. Dají se sem zařadit například známý DivX, XviD, AC3 zvuk, podpora různých formátů titulků apod. Můžete si je na internetu jednotlivě najít a postupně nainstalovat, což je zdlouhavější postup, nebo navštívit jeden zajímavý web a použít již hotový balík jménem Codec Pack.

Při jeho instalaci do počítače se zde objeví v poslední verzi například DivX 5.0.3, XviD z konce minulého roku, dekodér pro titulky DVobSub, dekodér pro AC3 a také Morgan Multimedia Stream Switcher. Tento balík prochází neustálým vývojem a doplňování nových verzí jednotlivých kodeků, ale lze si stáhnout na domovských stránkách také jednotlivé kodeky, což usnadní život těm lidem, kteří raději udělají všechno zvlášť.

Pokud byste si chtěli tento balíček použít, navštivte jeho domovské webové stránky a stahujte soubor o velikosti cca 1,74 MB.

Diskuze (35) Další článek: Ceny za ADSL od Nextry

Témata článku: Hudba, filmy, seriály, Jednotlivé verze, Potřebný člověk, Morgan, Minulá verze, Zajímavé jméno, Pot, Xvid, Kodek

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší