Poslední záchvěv před koncem: Windows 10 Mobile získává bezpečnostní aktualizaci

Konec Windows 10 Mobile se nezadržitelně blíží, Microsoft ale ještě vydal bezpečnostní záplatu. Ta opravuje několik chyb pro těch pár zbývajících uživatelů, kteří ještě nepřešli ke konkurenci. To ale doporučuje i sám Microsoft.

Konec podpory Windows 10 Mobile se dočkáme 10. prosince, tedy za necelý měsíc. Ještě ale před tímto datem vydává Microsoft zřejmě již poslední bezpečnostní aktualizaci, která opravuje chyby v rámci Windows Defenderu a dalších. Ta se ale týká jen těch několika uživatelů, kteří na systému ještě zůstali.

Microsoft se přitom aktivně snaží, aby jej už všichni opustili a od prosince dokonce nebude možné stahovat aplikace ze Storu. Postupně také bude vypínat jednotlivé funkce systému, jako je synchronizace apod. Kompletní výpis změn aktualizace naleznete na stránkách Microsoftu.

Windows mobile definitivně končí. Prošli jsme historii systému:

Zdroj: OnMSFT

Diskuze (23) Další článek: Dnes vychází „velká“ podzimní aktualizace Windows 10. Jedná se spíše o Service Pack

Témata článku: Software, Microsoft, Windows, Bezpečnost, Windows 10, Operační systémy, Aktualizace, Windows Defender, Windows Phone, Lumia, Bezpečnostní aktualizace, Windows +, Poslední záchvěv, Win +, Windows Mobile, Store, Systém, Záchvěv

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest herních monitorů

Jak zabezpečit mobil v rukou dítěte

Radíme s nákupem grafické karty