Pořiďte si chytré hodinky i špičková sluchátka. HUAWEI STORE nabízí nejvyšší slevy

Společnost Huawei přichystala výrazné slevy a dárky pro každého. Doprava zboží je ve všech případech zcela zdarma.
Pořiďte si chytré hodinky i špičková sluchátka. HUAWEI STORE nabízí nejvyšší slevy

Na e-shopu HUAWEI STORE si můžete za dosud nejnižší ceny pořídit true wireless sluchátka s aktivním potlačením hluku okolí FreeBuds 3i, nejnovější chytré hodinky Watch GT 2 Pro s kontinuálním měřením saturace kyslíku v krvi, nebo třeba mobilní telefon P40 Lite. 

Až do 17. ledna 2021 trvá novoroční dárkový karneval společnosti Huawei na e-shopu HUAWEI STORE. Desítky produktů je možné zakoupit za snížené ceny a při použití speciálních kupónů navíc získat ještě další slevy. Ta základní a pro každého činí 10 %. Každý zákazník si však může zatočit i kolem štěstí a vyhrát ještě výraznější slevu. Účtována mu pak bude pochopitelně vždy ta nejnižší výsledná cena zboží. Jedinou podmínkou pro účast na karnevalu je registrace v e-shopu. Již dříve registrovaní zákazníci žádné dodatečné kroky provádět nemusí.

V nabídce naleznete například poslední a nejvyšší model chytrých hodinek Huawei Watch GT 2 Pro. Jako jedny z mála na trhu umí automaticky a průběžně měřit okysličení krve (SPO2) během dne i ve spánku. S minimální slevou 10 % budou k mání za 5 849 Kč. Běžně se přitom prodávají za 7 999 Kč.

V prodeji za nebývale nízkou cenu bude i recenzemi vychválený mobilní telefon P40 Lite 4G se třemi špičkovými fotoaparáty a ve své třídě s nejvyšším výkonem. Cena se slevou 10 % je 4 499 Kč. Hledáte-li levný a přitom všestranný sportovní náramek, Huawei vám nabízí Band 4 Pro, který je vybaven i GPS modulem. Na e-shopu Huawei jej se základní slevou 10 % pořídíte za 989 Kč.

V poměru cena/výkon pak jednoznačně vítězí sluchátka FreeBuds 3i. Během lednové akce je bude možné zakoupit za 1 799 Kč. Běžně se přitom prodávají za 1 999 Kč, což už je sama o sobě výhodná cena. Sluchátka totiž nejen velmi dobře hrají, ale navíc jsou vybavena i systémem ANC pro aktivní potlačení hluku okolí. To v této cenové kategorii není právě běžné.

Na stránkách e-shopu zájemci dále najdou desítky dalších zlevněných výrobků od notebooků řady MateBook, přes nejnovější sluchátka s aktivním potlačením hluku FreeBuds Pro až po tablety MatePad, chytrou váhu a další příslušenství. Jeden šťastný výherce si na kole štěstí vytočí MateBook 13 s 512GB SSD diskem za symbolickou jednu korunu. Připraveny jsou však i další ceny.

Co musíte vědět, než začnete nakupovat

Účast na novoročním karnevalu společnosti Huawei je podmíněna registrací na stránkách e-shopu HUAWEI STORE. Akce probíhá od 1.1. do 17.1.2021. Minimální sleva na všechny výrobky je 10 % z uvedených cen. Na kole štěstí bude možné si vytočit kupón se slevou i výrazně vyšší. Doprava je u všech výrobků bez ohledu na cenu pro zákazníky zcela zdarma. Kompletní nabídku akce najdete zde.

Další článek: Auto jako obývák. Samsung chce vozy zaplnit spoustou displejů, zmizí tlačítka i páčky


Určitě si přečtěte

Pozor na tyto doplňky pro Chrome a Edge. Mohou obsahovat malware, varuje Avast
Jakub Čížek
MalwareProhlížeče
Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

** Google umí kromě vyhledávání i spoustu dalších věcí ** Vybrali jsme více než 15 užitečných funkcí a schopností ** Stačí zadat do vyhledávače ta správná klíčová slova

Karel Kilián | 22

Karel Kilián
TipyVyhledávačeGoogle
Vybíráme nejlepší monitory: Od úplně levných až po displeje na rozmazlování očí

Vybíráme nejlepší monitory: Od úplně levných až po displeje na rozmazlování očí

** Vybrali jsme nejlepší monitory na práci i pořádné hraní ** Nejlevnější monitor s kvalitním panelem nestojí ani tři tisíce ** Rozlišení 4K a větší obrazovka už není nedostupný luxus

David Polesný | 31

David Polesný
Monitory
Vodafonu se zhroutila kabelovka. Síť bývalého UPC má výpadky
Lukáš Václavík
VodafoneUPC
Microsoft pořád myslí i na odpůrce předplatného. Letos vydá Office 2021
Lukáš Václavík
Microsoft OfficeMicrosoft
Japonská MANA může být 80× výkonnější než sebelepší tranzistorový procesor

Japonská MANA může být 80× výkonnější než sebelepší tranzistorový procesor

** Tranzistory současných počítačů vyzařují při přepínání teplo ** Na Tokijské univerzitě proto vyvíjejí adiabatické procesory ** Využívají supravodivost a jsou 80× úspornější

Jakub Čížek | 48

Jakub Čížek
TranzistoryProcesoryTechnologie
Micro:bit V2: Tuto destičku plnou čipů dokáže naprogramovat i vaše babička

Micro:bit V2: Tuto destičku plnou čipů dokáže naprogramovat i vaše babička

** Chcete se teď hned naučit programovat čipy? ** Nechcete nic instalovat a číst zdlouhavé manuály? ** Naprogramujeme si Micro:bit, který zahraje Tichou noc

Jakub Čížek | 35

Jakub Čížek
Pojďme programovat elektronikuProgramování pro děti
Výmluvy filmových pirátů jsou stejně ostudné jako český autorský zákon (komentář)

Výmluvy filmových pirátů jsou stejně ostudné jako český autorský zákon (komentář)

** Autorský zákon vůbec nerespektuje internet a současnou realitu. ** Je stahování filmů legální a jaké se na to vztahují výjimky? ** Proč a za co všechno platíme výpalné?

Lukáš Václavík | 361

Lukáš Václavík
PirátstvíHudba, filmy, seriály