Testy | Články z Computeru | Kamera

Pohlídejte domácnost: Test levné motorické domácí Wi-Fi kamery Umax U-Smart C2

Potřebujete pohlídat domácnost, když jste pryč? Profesionální zabezpečovací systém tato kamera sice nenahradí, ale vhodně jej doplní.

Možná to znáte: odjedete z domu, a v půli cesty vás zastihne nejistota, zda jste zavřeli garáž. Stává se to i mně. Kamera v garáži tak neslouží jen pro natočení případného lapky, ale i pro kontrolu a klid v duši. Pro jednoduché hlídání domácnosti najdete na trhu celou řadu motorických kamer, já jsem vyzkoušel Umax U-Smart C2.

Jednoduchá instalace a nastavení

Kamera se sestává ze základny, ze které trošku staromilsky kouká anténa, a koule, která se dokáže otáčet takřka dokola v rozsahu 350°, a vertikálně v rozsahu 90°. A to nejen na váš přímý povel z mobilní aplikace, ale i automaticky – kamera dokáže sledovat pohybující se objekt. Disponuje tak určitou inteligencí. Pohyb je poměrně tichý, a pokud kameru vhodně umístíte, nemusel by si jí nezvaný návštěvník na první pohled všimnout.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Testy, Články z Computeru, Kamera, Wi-Fi, Mobilní aplikace, Xiaomi, Dóm, Aplikace, Opuštění, Zabezpečovací systém, Garáž, Instalace, SMA, Popová, Wi-fi síť, Kam, Full HD, Home Security Camera, Forma videa, DomácnostBezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

Bezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

** Experti odhalili chybu, ohrožující routery nejméně 17 výrobců ** Útočníci tuto chybu začali aktivně využívat k instalaci botnetu ** Bezpečnostní nedostatek CVE-2021-20090 je velmi vážný

Karel Kilián
RouterHackingBezpečnost
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Důkaz proti nepoctivým poskytovatelům internetu. ČTÚ spouští vlastní měřič rychlosti
Lukáš Václavík
Český telekomunikační úřad (ČTÚ)Připojení k internetuInternet
Prohlížeče a soukromí. Tady nejde o špionáž, ale především o reklamu

Prohlížeče a soukromí. Tady nejde o špionáž, ale především o reklamu

Moderní prohlížeče se snaží stále více vaše soukromí do nějaké míry chránit a znesnadňovat skriptům sledování vašeho počínání. Nechtějí dát skriptům nabízejícím reklamu vaše data na stříbrném podnose. Úplnou anonymitu ale nebudete mít nikdy.

Jakub Michlovský
ProhlížečeBezpečnost