Operační systémy | Windows 10 | November 2019 Update

Podzimní verze Windows 10 je dostupná pro všechny skrze Windows Update

Nejnovější verzi Windows 10 Microsoft vydal minulý rok na podzim a jedná se spíše o malý servisní balíček. I tak ale došlo k postupnému šíření a až nyní by měla být dostupná pro všechny zájemce skrze Windows Update.

November 2019 Update, jak je aktualizace nazývána, je k dispozici již několik měsíců, stále se ale šíří postupně. Nově jej však Microsoft uvolnil všem, kteří ručně vyhledají nové aktualizace skrze Windows Update. Pro dřívější upgradování tak již není nutné stahovat aktualizační utilitu. Zároveň firma začne s automatickým šířením mezi uživatele verze 1809, tedy October 2018 Update.

V rámci podzimní aktualizace nenajdete žádné velké novinky, jedná se o minoritní verzi převážně s opravami chyb a drobnými vylepšeními v rozhraní. Poprvé také Microsoft využil to, že veškeré funkce jsou již v systému v rámci May 2019 Update a podzimní aktualizace je pouze aktivuje.

Před sebou navíc máme jarní aktualizaci, která by měla vyjít přibližně v dubnu. Microsoft již téměř dokončil její testování v rámci programu Windows Insider a pomalu se přesunuje na letošní podzimní.

Jak zkrotit Windows Update? Poradíme:

Diskuze (16) Další článek: Rozšířená podpora pro Windows 7 se Německu prodraží. Zaplatí za ni miliony korun

Témata článku: Software, Microsoft, Windows, Operační systémy, Windows 10, Aktualizace, Windows Insider, November 2019 Update, Windows Update, Verze, Rámec


Určitě si přečtěte

10 skrytých nastavení prohlížeče Google Chrome, která se můžou hodit

10 skrytých nastavení prohlížeče Google Chrome, která se můžou hodit

** Prohlížeč Google Chrome ukrývá mnoho zajímavých možností ** Našli jsme deset nejzajímavějších skrytých nastavení ** Můžete si například výrazně vylepšit práci s kartami

Karel Kilián | 18

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 38Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky