Windows 10 | Operační systémy | November 2019 Update

Podzimní verze Windows 10 je dostupná pro všechny skrze Windows Update

Nejnovější verzi Windows 10 Microsoft vydal minulý rok na podzim a jedná se spíše o malý servisní balíček. I tak ale došlo k postupnému šíření a až nyní by měla být dostupná pro všechny zájemce skrze Windows Update.

November 2019 Update, jak je aktualizace nazývána, je k dispozici již několik měsíců, stále se ale šíří postupně. Nově jej však Microsoft uvolnil všem, kteří ručně vyhledají nové aktualizace skrze Windows Update. Pro dřívější upgradování tak již není nutné stahovat aktualizační utilitu. Zároveň firma začne s automatickým šířením mezi uživatele verze 1809, tedy October 2018 Update.

V rámci podzimní aktualizace nenajdete žádné velké novinky, jedná se o minoritní verzi převážně s opravami chyb a drobnými vylepšeními v rozhraní. Poprvé také Microsoft využil to, že veškeré funkce jsou již v systému v rámci May 2019 Update a podzimní aktualizace je pouze aktivuje.

Před sebou navíc máme jarní aktualizaci, která by měla vyjít přibližně v dubnu. Microsoft již téměř dokončil její testování v rámci programu Windows Insider a pomalu se přesunuje na letošní podzimní.

Jak zkrotit Windows Update? Poradíme:

Diskuze (15) Další článek: Rozšířená podpora pro Windows 7 se Německu prodraží. Zaplatí za ni miliony korun

Témata článku: Software, Microsoft, Windows, Windows 10, Aktualizace, Operační systémy, Windows Update, Windows Insider, November 2019 Update, Rámec, Win +, Win + N, Verze, Windows +, Software na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

** Jak poznat, že je váš smartphone hacknutý? ** Hledejte známky po nestandardním chování telefonu ** Stačí když telefon vydrží méně nebo topí i v klidovém režimu...

Martin Chroust
Jak...Malware
Infinix vymyslel efektivnější chlazení pro mobily. Stačilo přidat hrbolky a více kapaliny

Infinix vymyslel efektivnější chlazení pro mobily. Stačilo přidat hrbolky a více kapaliny

** Infinix se pochlubilo novým chlazením s hrbolky ** Do nich se vejde více kapaliny pro chlazení kritických míst ** Oproti stávajícím řešení je systém chladí o 3°C účinněji

Martin Miksa
ChlazeníAktivní chlazeníSmartphony