Podnikové aplikace pracovníkům v terénu

Společnost Autodesk a Symbol Technologies oznámily partnerství pro technologii Autodesk OnSite a mobilní zařízení Symbol.
Společnost Autodesk a Symbol Technologies oznámily partnerství pro technologii Autodesk OnSite a mobilní zařízení Symbol.

Ve své nedávné zprávě označila International Data Corporation právě firmu Symbol za lídra na trhu se zařízeními pro vertikální aplikace. Obě společnosti budou spolupracovat na prodeji, marketingu a vývoji technologie OnSite a mobilních zařízení Symbol. Řešení Autodesk OnSite má být také předvedeno na konferenci Symbol Software Developers Conference, která se uskuteční 7.-9. června v kalifornském Palm Springs. „Partnerství Symbolu s Autodeskem posiluje naši přítomnost na extrémně rychle rostoucím trhu s mobilními technologiemi pro podniky,“ řekl Keith Kanneg, senior ředitel marketingu softwaru Symbol Technologies, Inc. „Ve chvíli, kdy stále víc podniků začíná používat mobilní zařízení, je načase tato zařízení integrovat do podnikových informačních systémů. Autodesk OnSite poskytuje toto propojení a navíc zpřístupňuje vizuální data jako mapy a návrhy, což je pro pracovníky v terénu ohromně užitečné.

Řešení na bázi Autodesk OnSite s využitím vícevrstvé architektury přinášejí na mobilní přístroje aplikace a vysoce přesné informace na správu aktiv. Do terénu se přenášejí aktivní vektorové výkresy umožňující interaktivní práci s daty. Díky propojení na centrální databázi Autodesk OnSite překonává problémy s integrací a duplikací dat, jež obvykle komplikují práci s mobilními aplikacemi. Uživatelé nyní mohou analyzovat a aktualizovat firemní data v podstatě odkudkoli a přitom pracují s úplnými a současnými informacemi. Řešení Autodesk OnSite zahrnuje software, návrh aplikace, vývojové služby, údržbu, školení a technickou podporu. Systém kompatibilní s platformou Palm OS je k dispozici nyní, podpora operačního systému Microsoft CE bude k dispozici od letošního léta.

Váš názor Další článek: Jak na blikající tlačítko aplikace na hlavním panelu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , ,