Počítače Vectra od Hewlett-Packard coby "speciální nabídka" od AutoContu

AutoCont začíná silně propagovat prodej počítačů Hewlett-Packard, dodává jím "českou oblohu".
AutoCont oznamuje první "speciální nabídku" v rámci podzimní kampaně podporující produkty Hewlett-Packard; přichází krátce poté, co AutoCont CZ zahrnul kompletní sortiment produktů HP do své obchodní sítě. Jedná se o počítače HP Vectra Celeron 333, který je prodáván za cenu 23 990 v základní výbavě, resp. 26 650 v multimediálním provedením Zmíněná Vectra je v konfiguraci: Celeron na 333 MHz s 128 kB L2 cache, paměť 32 MB, grafika Matrox MGA G-100, disk 3.2 GB; v základní verzi jsou Windows 95 s Internet Explorerem i Netscape Communicatorem (!), balíkem 602proPC Standard. Multimediální výbavička má 32x CD-ROM od Toshiby, zvukovku od Aceru a reproduktory 2x10 W, dále pak software Zoner Callisto 3.0, Lignea Lexicon a LangMaster. Záruka na počítač je tři roky.

Živě komentuje: cena je to, o co zde kráčí. Zmíněná Vectra samozřejmě není vybavena nijak špičkově, ale v základní verzi plně, ba téměř luxusně vystačí pro kancelářské úkony, v multimediální verzi pak chce jen rozšířit paměť na 64 MB, aby šlo o standardně funkční multimediální stroj. Podíváme-li se do ceníku počítačů značky AutoCont, například zde, zjistíme, že se rozdíly stále zmenšují - ovšem HP je v každém případě velká značka s tříletou zárukou a funkčním, zaručeným servisem.

AutoCont kdysi počítače HP Vectra prodával, jenomže bez úspěchu - to byly ovšem doby, kdy Vectry stály dvojnásobek AutoContu. Nyní se rozdíly počítají spíše v procentech, a někdy koncem zimy bude AutoCont vědět, zda zvolil pouze doplněk, nebo nalezl nový "hlavní proud".

Netěší však, že ještě několik dnů po oznámení těchto strojů stále není na jinak velmi dobře udělaném webu AutoContu podrobnější ceník počítačů HP.

Váš názor Další článek: Druhé jednání Bojkotu: prohra, remíza či slepá ulička, jak pro koho

Témata článku: Internet, Hewlett Packard (HP), Základní verze, AutoCont, Vectra, Multimediální produkt, Speciální nabídka, Speciál, Velká značka, Tříletá záruka, NAB, Pack

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 6 odolných telefonů a 22 powerbank

Srovnání technologií QLED a OLED

Měřte své sportovní výkony

Sady pro chytrou domácnost