Seznam.cz | Meteorologie | Počasí

Počasí.cz se spojilo s Windy a má novou podobu. Podívejte se, jak vypadá

Český Seznam.cz právě představil novou podobu své aplikace Počasí.cz. To oproti minulosti nabízí mnohem více informací včetně dlouhodobé předpovědi a integruje data o srážkách ze služby Windy.

Nové Počasí.cz upouští od velmi jednoduchého designu, kdy zobrazovalo pouze minimum informací a přesouvá se k více konvenčnímu rozhraní. Stránka stále zůstala přehledná, hned v úvodu vám nabídne aktuální předpověď pro vaši pozici včetně teploty, tlaku, BIO zátěže a dalších informací. Největší prostor nově zabírá mapa srážek ze služby Windy. Díky ní tak máte aktuální přehled o tom, kde prší a zda déšť nemíří přímo k vám.

Klepněte pro větší obrázek 
Takto vypadá nová podoba Počasí.cz

Novinkou je i hodinová předpověď dostupná až pro 5 následujících dní s informacemi o teplotě, oblačnosti, srážkách i síle a směru větru. Ve spodní části stránky pak Seznam nabízí články o počasí ze svého webu Novinky.cz.

Nová verze je dostupná skrze web a nabízí mnohem více informací, než původní. Díky responsivnímu provedení je použitelná i na mobilních telefonech.

Jak funguje nové Počasí.cz? Podívejte se:

Diskuze (7) Další článek: GPS navigace se budou muset naučit varovat řidiče před železničním přejezdem

Témata článku: Software, Seznam.cz, Windy, Meteorologie, Atmosféra, Počasí, Předpověď, Nová podoba, Win +, Teplota, Srážka, Visible, Směr větru, Informace, Jak, Novinka