Hudba, filmy, seriály

Po emoji získá vlastní film i Pikachu. Je hraný a do kin přijde příští rok

Pokémoni se stále těší poměrně velké oblibě – například hra Pokemon Go, byť by se mohl zdát opak, má stále aktivní hráče a rozhodně se nedá mluvit o tom, že by ji nikdo nepoužíval. Toho se snaží využít i další a příští rok se dočkáme filmu, kde hlavní roli bude mít oblíbený Pikachu. Oproti loňskému animáku Emoji ve filmu ale bude tento snímek hraný.

Nová filmová adaptace je zajímavá právě vizuálem, kdy digitální Pokémoni budou pobíhat v reálném světě. Filmařům se také podařilo ukořistit Ryana Reynoldse, který si nadabuje Pikachu.

Trailer ale vzbudil na sociálních sítích vlnu nevole hlavně kvůli vyobrazení Jigglypuffa. Ten je ve filmu celý chlupatý a huňaté má i uši, v kreslené předloze ale nic takového nenajdete. Do kin se snímek Detective Pikachu podívá v příštím roce.

Váš názor Další článek: Na nové MacBooky a Mac mini nelze jednoduše nainstalovat Linux. Brání tomu bezpečnostní čip Apple T2

Témata článku: Hudba, filmy, seriály, Emoji, Velká obliba, Příští rok, Film, Aktivní hráč, Pokémon, Reálný svět, Hlavní role, Kino, Sociální síť, Pokemon Go


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fotolabů

Oklamali jsme rozpoznání obličeje

13 tipů pro rychlejší Wi-Fi

Test NVMe SSD 500 GB