Plug-in 3Dlighting pro AutoCAD 2000

Společnost 3DPowerTools nabízí volně stažitelný plug-in 3Dlighting, který uživateli umožňuje nastavovat nasvícení pro vystínované zobrazení 3D modelu.
Společnost 3DPowerTools nabízí volně stažitelný plug-in 3Dlighting, který je určen pro produkty AutoCAD 2000, Architectural Desktop 2.0 a Mechanical Desktop 4.0, a který uživateli umožňuje nastavovat nasvícení pro vystínované zobrazení 3D modelu.

Vlastností plug-inu je celá řada, mezi ty základní patří například interaktivní nastavení směru nasvícení – uživatel to provádí za pomoci nástroje podobného 3D Orbitu, kdy okamžitě vidí výsledek změny nastavení, nastavení světla, které se provádí v každém pohledu nezávisle, kontrola intenzity a barvy světla – každý pohled obsahuje dva typy světel – okolní a směrové, které si umisťuje uživatel. Pro každé světlo a pohled lze nastavit barvu a jeho intenzitu.

Nastavení světla zůstává zachováno ve výkrese pro příštím otevření. Zájemcům je tento plug-in k dispozici na stránkách firmy 3DpowerTools.

Váš názor Další článek: Testy inteligence a osobnosti na českém Internetu

Témata článku: 3D, Příští otevření, Plug, AutoCad, Plug-in, Plug In, OrbitZapomeňte na ropu a uhlí, Evropa chce vyrábět petrolej a naftu ze vzduchu
Jakub Čížek
EnergetikaEvropaObnovitelné zdroje
Tohle nejsou Jedenáctky, ale Linux. Windowsfx 11 opisuje opravdu důkladně
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyLinux
Vybrali jsme 14 špičkových televizorů. Na Vánoce ty nejlepší z nejlepších

Vybrali jsme 14 špičkových televizorů. Na Vánoce ty nejlepší z nejlepších

I když ceny televizorů klesají a ani velké úhlopříčky už nejsou drahé, stále má smysl připlatit si za prémiové televizory. Vybrali jsme ty nejlepší, které vás překvapí kvalitním podáním obrazu i pokročilými funkcemi.

Jaromír Puk
Televizory
Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy