YouTube Music | Hudba, filmy, seriály

Play Music od Googlu letos skončí. Firma všem předplatitelům nabízí YouTube Music a migraci knihovny

Pokud patříte mezi předplatitele hudební služby Google Play Music, začněte se pomalu loučit, firma totiž dnes podvečer oznámila, že ji na sklonku letošního roku definitivně ukončí.

Není to žádné překvapení, otěže už totiž převzala téměř identická služba YouTube Music, kterou Google loni spustil i v Česku společně s prémiovým předplatným YouTube.

Klepněte pro větší obrázek
Přejděte na YouTube Music i s knihovnou, uklidňuje Google předplatitele Play Music

Firma nyní spouští proces migrace, v rámci kterého můžete přesunout svoji knihovnu z jedné služby do druhé, a protože se oba weby i mobilní aplikace přece jen vizuálně a funkčně lišily, můžete je používat vedle sebe, abyste si na přechod zvykli.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Migrace knihovny z Play Music na YouTube Music

YouTube Music se v poslední době naučil klíčové funkce v čele s nahráním vlastních skadeb, což by mělo přechod podle Googlu co nejvíce usnadnit. Druhým lákadlem je pak samotná budoucnost YouTube Music a právě aktivní vývoj. Play Music totiž už delší dobu stagnoval a nepřinášel nic nového.

Diskuze (16) Další článek: Aktualizace Windows 10 nebudou vytěžovat připojení. Systém dostane nový omezovač

Témata článku: Google, YouTube, YouTube Music, Hudba, filmy, seriály, Google Play Music, Knihovna, Otěž, Česká republika, Migrace, Firma, Play Music, Služba, CDF, Předplatitelé

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5