Časopis Computer

Pitva: Rozebrali jsme Apple Watch, jsou i uvnitř ukázkou preciznosti

  • Rozpitvali jsme funkční Apple Watch Sport 42 mm
  • Miniaturizace dohnaná do extrému
  • Precizní zpracování v každém detailu

V minulosti jsme rozpitvali takřka vše, co bylo zajímavé. Museli jsme počkat několik let, aby se na trhu objevila nová zařízení, která stojí za to vykuchat. Řekli jsme si, že začneme zlehka, něčím malým. Třeba Apple Watch první generace, za které Kuba zaplatil v roce 2015 přes 12 tisíc korun, a které před pitvou stále fungovaly. Podívejte se, je se do malého těla hodinek vešlo vše potřebné!

Podrobný popis jednotlivých součástek a jejich funkce najdete přehledně v časopise Computer nebo dále v textu v rámci Živě Premium.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Nestačilo video? Ještě podrobněji a textem najdete pitvu popsanou v Computeru

Připomeňte si i starší díly Pitev:

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na devíti webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Nebo samostatné Živě Premium

Časopis Computer

V Computeru každý měsíc na 148 stranách přinášíme nejdůležitější informace ze světa počítačů, technologií a internetu. Dva důkladné srovnávací testy odhalí a ocení ty nejlepší produkty na trhu. Praktické tipy a triky vyřeší nejčastější problémy s počítači i telefony. Podrobné návody a tipy vám pomohou využít technologie v každodenním životě.

CR2306_mockup.png
 

Časopis za nejvýhodnější cenu získáte na iKiosku. Můžete si vybrat mezi tištěnou a elektronickou verzí. U tištěné verze ušetříte ve srovnání s nákupem na stáncích výrazných 438 Kč a jedno vydání vás vyjde jen na 82,50 Kč.

Diskuze (57) Další článek: Nvidia chce naplnit sklady. Opráší staré grafiky GeForce RTX 2060 a nebudou levné

Témata článku: Časopis Computer, Apple, Pitva, Apple Watch, Ukázka, Preciznost, Extrém, Meme, Computer, JSM, Kuba, Apple Watch Sport, Hřídel, Miniaturizace, Zpracování, Memue, Produkty Apple na jednom místě - Heureka.cz