Microsoft Office | Pirátství | Microsoft 365

Pirátíte Office? Raději si kupte licenci Microsoft 365 s 50% slevou, láká výrobce

Pirátství není nový fenomén, Microsoft vůči němu ale zaujal nový postoj. Aspoň co se Office týče. Jak upozornil magazín gHacks Tech News, minimálně v některých nelegálních instalacích kancelářského balíku se začala objevovat výzva k zakoupení Office za zvýhodněnou cenu.

Výzva přímo zmiňuje, že si můžete zakoupit pravou licenci Microsoft 365. Doložený příklad se týká pirátské instalace Office 2019. Redmondští se tedy rozhodli, že i na tuto uživatelskou skupinu budou cílit raději předplatné než samostatný balík nástrojů Office bez cloudových služeb a s pevně danými funkcemi.

Výzva vede na tuto stránku na webu Microsoftu, která láká na předplatné s až 50% slevou. Slevu vám firma nabídne až po přihlášení, kdy tzv. ověří, jestli na ni máte nárok. Snížená cena je nabídnuta jen účtům, které by si službu předplatily poprvé.

Klepněte pro větší obrázek
V Excelu 2019 se ukázala výzva k zakoupení pravé licence
Microsoft 365 (foto: gHacks Tech News)

Microsoft uvádí, že s legálními produkty si zajistíte softwarovou podporu v podobě bezpečnostních aktualizací. Máte tak snížit riziko úspěšného útoku malwaru a ztráty dat. Microsoft 365 nad rámec toho nabízí místo v cloudu nebo mobilní aplikace. Aktuálně nevíme, jestli se nabídka vztahuje na Česko.

Zdroje: gHacks Tech News

Diskuze (107) Další článek: Americké letectvo chce levnou munici s vyměnitelnými hlavicemi proti pozemním cílům

Témata článku: Software, Microsoft, Microsoft Office, Office 365, Excel, Licence, Pirátství, Microsoft 365, Office, Výzva, Magazín, Sleva, Instalace, Kancelářský balík, Česká republika, Tech News, Cloudová služba, Software na Heureka.czLék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

** Klinická studie zkoumala vliv antidepresiva fluvoxamin na covid-19 ** Počet úmrtí souvisejících s covidem-19 klesl zhruba o 90 % ** Potřeba intenzivní lékařské péče se snížila zhruba o 65 %

Karel Kilián
COVID-19LékyDepreseMedicína
Lidem v Salvadoru mizí bitcoiny z oficiální vládní mobilní peněženky Chivo
Karel Javůrek
Kryptoměnová peněženkaBitcoinKryptoměny
Izrael díky speciální kamufláži zařídil pro své vojáky „neviditelnost“

Izrael díky speciální kamufláži zařídil pro své vojáky „neviditelnost“

** Materiál „Kit 300“ představuje vizuální i termální kamufláž ** Dokáže zablokovat tepelné vyzařování maskovaného vojáka či třeba stroje ** Velký kus materiálu Kit 300 může ukrýt vozidlo až do velikosti Hummeru

Stanislav Mihulka
IzraelMateriálArmáda
Ohnisková vzdálenost v 8 otázkách

Ohnisková vzdálenost v 8 otázkách

Různé objektivy nám ukazují svět v různé podobě, některé z něj zachytí větší část, některé zase menší část. Fotografové většinou pracují s konkrétním ohniskem, protože zobrazuje svět trošku jinak.

Petr Březina
Technika