Monitory | Philips

Philips bude rozmazlovat hráče. Pod značnou Evnia nabídne špičkové monitory i příslušenství

Philips oficiálně představil novou značku Evnia, kterou chce cílit na ty hráče, kteří zrovna nefandí agresivním černočerveným designům. Necílí přítom jen na dívky, ale i na ty, kteří prostě chtějí mít doma něco příjemného a přitom se špičkovými herními parametry.

Philips v ní zkombinuje ty nejnovější technologie jako QD-OLED, OLED a MiniLED panely s Ambiglow osvětlením pro podobný efekt jako umí Ambilight na televizorech Philips. Vše pak doplní myši, klávesnice a sluchátka pro ucelenou nabídku.

Všemu vládne TPV

Se značkou Philips v monitorech je to přitom trochu zamotané, protože nepatří pod klasický Philips. Hlavní zastřešující firmou je TPV, která má pod sebou firmy MMD a TP Vision. Na značku Philips má přitom dlouhodobá exkluzivní práva. TP Vision má na starosti televizory Philips, MMD vyrábí počítačové monitory Philips. K tomu se ještě přidávají vlastní značky AOC, Agon a Envision.

Z hlediska herní nabídky tak TPV už nabízelo herní monitory pod značkami AOC Agon a Philips. AOC Agon představuje takové ty typicky herní monitory, tedy většinou černočervené provedení, agresivní tvary, RGB efekty a podobně. Herní monitory Philips přitom sázejí spíše na klidný až kancelářský design bez nějakých výstřelků.

image.png
Základní designový jazyk produktů Evnia 

Nově spuštěná značka Evnia bude tvořit třetí pilíř nabídky a stát vedle Philipsu a AOC. Design bude zajímavější a odvážnější než kancelářská nuda, současně lépe zapadne do běžného bytu a nebude na sebe tak agresivně poutat pozornost.

Evnia nabídne tři základní řady – 3000 pro to nejdostupnější, 5000 stačící většině zájemců a 7000/8000 pro ty nejnáročnější. Aktuálně se představily hlavně produkty z řady 7000 a 8000, charakteristické bílým provedením a bezdrátovým příslušenstvím. Monitor z řady 5000 jsme viděli jen v rané předprodukční verzi a řada 3000 zatím existuje jen jako myšlenka na papíře.

image.png
Nabídku utvoří tři modelové řady, nejblíž uvedení je ta nejvyšší

Na dalším listu najdete, jaké Philips chystá QD-OLED, MiniLED a OLED monitory…

Váš názor Další článek: NASA dala dohromady tým pro výzkum fenoménu UFO. Na první studii by měl začít pracovat tento týden

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,