Cloud | Chytrá domácnost | Hry

Pařit už se dá i na ledničce. Nadšenec na jejím displeji zprovoznil streamované hry

„Chytrost“ už je nedílnou součástí mnoha moderních domácích přístrojů a jedním z nich je i lednička, která v různých podobách obsahuje velký displej a spoustu zajímavých aplikací - například pro zobrazení počasí, rychlý nákup potravin přes internet, hlídání trvanlivosti, prohlížeč internetu a podobně.

Protože tyto systémy většinou běží na standardních operačních systémech, není divu, že na nich fanoušci pomocí hacku a fíglů zprovoznili různé starší hry, včetně klasického Dooma. Tentokrát se ale uživatel ChillinwithTwisted420 na Youtube pochlubil mnohem zajímavější herní úpravou - na chytré ledničce Samsung totiž bez problémů hraje nejnovější pecky jako Gears 5, Doom Eternal, Forza Horizon 4, Minecraft Dungeons a spousty dalších.

Pomocí propojení s telefonem Samsung Galxy Z Fold 2 totiž na ledničce zprovoznil streamování her přes internet pomocí platformy xCloud od Microsoftu, kde je v rámci Xbox Games Pass Ultimate k dispozici stovka her.

Diskuze (7) Další článek: Huawei Watch Fit jsou hodinky s 80 % funkcí, ale stojí jen 40 % peněz

Témata článku: YouTube, Microsoft, Cloud, Internet, Chytrá domácnost, Samsung, Hry, Xbox, DOOM Eternal, Lednička, Forza Horizon, Nadšenec, Doom, Minecraft Dungeons

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 5 500 Kč

Test levných herních notebooků

Hrajeme na Xbox Series X

Programy pro kontrolu dětí na počítači