Software

Pamatujete na vypalovacího císaře Nera? Také už nabízí předplatné

Před rozmachem levných USB flashek a rychlého internetu byly vypalovačky CD nebo DVD povinnou výbavou stolních počítačů a nezřídka jsme je našli také u notebooků. Nejznámějším vypalovacím softwarem té doby byl Nero Burning ROM. Vypalovačky již zmizely, ale Nero žije dál – před měsícem mu vyšla nová verze.

Tvůrci z německé společnosti Nero AG staví na základech, které položili před 15 lety. Zatímco Nero 6 (2003) bylo stále ještě primárně vypalovacím nástrojem s doplňky, které se polykarbonátových kotoučů také týkaly, od Nera 7 (2005) již vznikal velký balík různých aplikací pro práci s multimédii.

 

Nero Suite do PC nainstaluje 17 programů, všechny se pak musí smazat zvlášť

 

Dnešní Nero Platinum Suite 2021 podle obalu obsahuje sedm nástrojů v jednom, ve skutečnosti je jich ale víc. Součástí jsou programy pro střih videa i zvuku, převody formátů, zálohu dat, správu a úpravu fotek, stahování dat, nechybí ani domácí multimediální centrum nebo čistič a optimalizátor počítače. Nero má také několik aplikací pro mobily s Androidem a iOS. JEden například umí vypalovat na dálku, protože… proč ne.

Nero Platinum Suite 2021 se na oficiálním webu prodává za 2944 Kč, momentálně je v akci za 2354 Kč. Od loňska je možné využít také předplatné Nero Platinum 365 za 1474 Kč (v akci za 1264 Kč), s nímž budou všechny nástroje průběžně aktualizované. Kromě toho je možné koupit také jednotlivé programy. Kupříkladu samotné Nero Burning ROM stojí 1474 Kč (v akci za 1179 Kč).

Novinky v Neru Plainum Suite 2021:

Diskuze (56) Další článek: Odposlech šifrované komunikace kvůli terorismu a ochraně dětí? V EU možná brzy realitou

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,