Testy | Kamera

Otestovali jsme kamery do auta: Co od nich čekat a na co se zaměřit při výběru

  • I levné kamery do auta dnes nabídnou dostatečně kvalitní záznam
  • Mezi autokamerami jsou značné rozdíly ve funkcích a ovládání
  • Otestovali jsme sedm kamer s rozlišením Full HD a cenou do 3 500 Kč

Autokamery se stávají běžnou výbavou vozidel na našich silnicích. Pomáhají především jako němí svědci při nehodách a sporných situacích na silnicích. Pokud uvažujete o koupi, otestovali jsme sedm kamer s cenou do 3 500 Kč, ze kterých si jistě vyberete svého favorita. Před publikací podrobných výsledků srovnávacího testu vás ale detailně zasvětíme do problematiky – jaká je nabídka kamera a na co se u autokamer dívat?

Autokamer je na našem trhu nepřeberné množství značek a typů. Pro náš test jsme vybrali jak z těch časem prověřených, tak z novinek a zaměřili jsme se na palubní přední kamery. Ty dnes seženete v různých cenových kategoriích, za nejdražší zaplatíte klidně i více než deset tisíc. My jsme si za hranici určili 3 500 Kč, při které už můžete počítat se skutečně ostrým obrazem a dobrou čitelností, ale i s dalšími přídavnými funkcemi, jako senzor pohybu při parkování. Nicméně třeba kamera Sencor SCR 4200 s cenovkou pod jeden tisíc se mezi dražšími sestřičkami také neztratila.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Testy, Články z Computeru, Kamera, Wi-Fi, Velká Británie, GPS, Německo, Evropská unie, Itálie, Norsko, Švýcarsko, Francie, Švédsko, Slovensko, Španělsko, Nizozemsko, Rakousko, Belgie, Niceboy, SD karta, Portugalsko, Kam, Pojistné, Class, Full HD40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály