Časopis Computer

Otestovali jsme 8 mobilů do 8 000 Kč: rozdíly ve výkonu jsou ohromné

  • Mobil za 8 000 Kč uspokojí většinu uživatelů
  • Klasické foťáky stačí, širokáče ale zklamaly
  • Zásadní jsou rozdíly ve výkonu

Do testlabu Computeru si Kuba Michlovský pozval rovnou osm telefonů střední cenové kategorie do 8 000 Kč. To je dle našich zkušeností a dotazů čtenářů velmi častý cenový strop. Pozvali jsme nejnovější modely a výsledkem je ohromná tabulka plná naměřených parametrů, výkonu a samozřejmě i výdrže.

Objednejte si nové vydání Computeru na adrese www.ikiosek.cz/computer. Pohodlně zaplaťte kartou a do dvou dnů jej máte ve schránce.

Pokud vám přijdou všechny telefony stejné, vězte, že jsou mezi nimi zásadní rozdíly. Třeba výkon posledního mobilu byl ve srovnání s vítězem třetinový.

Časopis Computer

V Computeru každý měsíc na 148 stranách přinášíme nejdůležitější informace ze světa počítačů, technologií a internetu. Dva důkladné srovnávací testy odhalí a ocení ty nejlepší produkty na trhu. Praktické tipy a triky vyřeší nejčastější problémy s počítači i telefony. Podrobné návody a tipy vám pomohou využít technologie v každodenním životě.

2303.png

Časopis za nejvýhodnější cenu získáte na iKiosku. Můžete si vybrat mezi tištěnou a elektronickou verzí. U tištěné verze ušetříte ve srovnání s nákupem na stáncích výrazných 438 Kč a jedno vydání vás vyjde jen na 82,50 Kč.

Diskuze (9) Další článek: Nejdříve Wi-Fi routery, teď firewall. Český Turris Shield chce ochránit celou síť doma i v práci

Témata článku: Časopis Computer, Mobilní telefon, Testlab, Výkon, JSM, Mobil, Uživatelé, Telefon, Foťák, Rozdíl, Většina uživatelů, Computer, Mobilní telefony na Heureka.cz