Prezentace klienta

Osvoboďte svůj stůl od chaosu! Hama představuje stolní držák monitorů a elektroniky

Ztrácíte se ve spleti kabelů a elektroniky na vašem stole? Přitom je známá věc, že čistá a zorganizovaná pracovní plocha je pro efektivní práci základ. Se stolním držákem Hama pro monitory a další tři zařízení uspořádáte své herní vybavení, streamovací nářadí a další elektroniku bez ztráty místa. Nenechte chaos ovládat vaše prostředí!

Pro ty, kdo hledají lepší ergonomii, pohodlí a větší prostor na svém stole, je tady řešení. Hama představuje stolní držák monitoru a dalších zařízení, který je ideální pro streamery, gamery, vloggery a všechny ostatní, kteří potřebují uspořádat elektroniku na svém stole.

Všestranné použití pro každou situaci

Držák Hama nabízí univerzální použití pro různé aktivity, jako je streamování online her, mítinků, nahrávání obsahu na sítě a mnoho dalšího. Díky čtyřem ramenům si můžete připevnit monitor, notebook, tablet, mobilní telefon, mikrofon, webkameru, LED světlo nebo fotoaparát, v libovolné kombinaci, která vyhovuje vašim potřebám.

45_00004663awx3.png

Flexibilní nastavení pro maximální pohodlí

Nastavitelná ramena umožňují plynulé nastavení výšky, otáčení, naklánění a prodloužení, takže můžete pracovat či hrát ve své oblíbené pozici. Držák umožňuje uchycení až dvou monitorů s úhlopříčkou 33–81 cm (13–32") a hmotností až 8 kg (každý).

První rameno s plynovým pístem umožňuje výškové nastavení s rozsahem cca 30 cm a je vybaveno VESA modulem pro monitor nebo držák notebooku. Má nosnost až 8 kg a umožňuje rotaci +/-180°, naklápění +/-35° a otáčení do stran +/-90°. Jeho délka je 54 cm.

Druhé rameno je rovněž vybaveno VESA modulem pro monitor nebo držák notebooku a má také nosnost až 8 kg. Umožňuje stejnou variabilitu rotace, naklápění a otáčení jako první rameno a jeho délka je 47 cm.

Třetí rameno má pružinový mechanismus a držák na mikrofon s možností uchycení tabletu či smartphonu nebo jiného zařízení se závitem 1/4". Jeho nosnost je max. 1 kg a délka ramene 70 cm.

Čtvrté rameno disponuje kulovou hlavou se stativovým závitem vhodným pro LED kruhové světlo, webkameru, fotoaparát nebo jiné zařízení se závitem 1/4". Má nosnost max. 3 kg a jeho délka je 45 cm.

Snadná instalace a použití

Instalace je rychlá a jednoduchá díky šroubovací svorce, která držák pevně uchytí na stůl. Držák je navržen pro stoly s tloušťkou desky do 8 cm a kompatibilní s obrazovkami s VESA standardem 75x75 nebo 100x100, s notebooky se šířkou až 45 cm a s telefony či tablety s výškou až 18 cm, resp. šířkou až 9 cm.

Ochrana a organizace

Pěnové podložky na svorkovém držáku chrání váš stůl před poškrábáním, zatímco organizace kabelů za monitorem udržuje vaše pracovní místo uklizené a bez chaosu.

Hama stolní držák monitoru a dalších zařízení je skvělým doplňkem pro vaše pracovní nebo herní prostředí. S jeho flexibilitou a všestranností vám poskytne maximální pohodlí a efektivitu, ať už pracujete, streamujete nebo se jenom bavíte. Už se nebudete muset starat o to, že na stole nemáte místo!

12_00004663awx2.png
Další článek: Microsoft umí v reálném čase rozhýbat fotku podle audia. Je to tak dobré, že to raději nikomu nedá

Témata článku: ,