Ostrá soutěž Živě.cz o notebook ThinkPad Edge

Buďte kreativní a atraktivní notebook Lenovo ThinkPad Edge může být váš. Stačí si jen trochu pohrát s logem Živě.cz.

Chcete vyhrát nový notebook ThinkPad Edge? Tak povolte uzdu své fantasii a kreativitě. Použijte nějak originálně logo Živě.cz a svůj výtvor vyfoťte, natočte na video nebo přímo pošlete. Autor nejlepšího nápadu dostane nový notebook Lenovo ThinkPad Edge.

Soutěž probíhá od 25. března 2010 do 26. dubna 2010. Následně budou redakcí vybrány nominace na vítěze a sami čtenáři pak budou moci rozhodnout, komu nový notebook od Lenova dáme. Logo Živě.cz můžete stáhnout zde a tipy na jeho využití najdete níže.

ThinkPad Edge – notebook, který má říz

ThinkPad Edge je nejnovější přírůstek do rodiny notebooků ThinkPad. Jedná se o řadu stylových notebooků speciálně určených pro podnikatele, živnostníky a domácí kancelář, která se může pochlubit spolehlivostí, dlouhou životností, nejnovějšími technologiemi a především vynikajícím poměrem ceny a výkonu.

Edge 1.jpg  Edge 2.jpg

První model z této řady, který je u nás dostupný, je 13palcový ThinkPad Edge. Klade velký důraz na snadnou ovladatelnost, takže byla vylepšena voděodolná klávesnice a funkční klávesy byly navrženy tak, aby mohli uživatelé pro přístup k multimediálním funkcím používat pouze jediný prst. UltraNav kombinuje TrackPoint a velký multi-dotykový touchpad. Nová integrovaná kamera s vysokým rozlišením umožňuje používat video i v prostředí s horšími světelnými podmínkami.

Edge 3.jpg  Edge 4.jpg 

Spolehlivý výkon 13” notebooků ThinkPad Edge zajišťují procesory od společnosti AMD a Intel. Široké možnosti konektivity a dlouhá výdrž na baterii zase umožní pracovat kdekoliv. Vlastnosti jako Active Protection System, který ochrání pevný disk před nárazy a klávesnice odolná proti polití navíc zaručují bezpečnou každodenní práci.

Další informace: www.thinkpad.cz

Jak originálně naložit s logem Živě.cz

Inspirací k této soutěži nám byl ohlas čtenářů na náš kouzelný živý hrnek. Věříme, že budete mít ještě daleko více nápadů, jak s logem Živě.cz naložit. Dnes už není problém nechat potisknout tričko, množství dárkových předmětů, nebo třeba spodní prádlo. Logo ale můžete ztvárnit úplně jinými originálními způsoby. Ve finále nebude rozhodovat jen samotný nápad, ale také jeho ztvárnění. Svůj výtvor se proto snažte nějak pěkně vyfotit, případně ho natočte na video. Autor nejlepšího zpracování se stane vítězem.

Logo Živě.cz ve formátech JPG, PNG a vektorovém AI si můžete stáhnout zde. Soutěž trvá měsíc, přesněji do 26. dubna 2010 a do tohoto data máte možnost zařadit své výtvory formou fotografie či videa do soutěže. Následně redakce a čtenáři Živě.cz zvolí nejlepší dílo a v pořadu Týden Živě vysílaném v neděli 2. května vyhlásíme vítěze.

Své fotografie a videa do soutěže nahrávejte na zeď Živě.cz na Facebooku. Jak na to? Vyhledejte na Facebooku Živě.cz, nebo rovnou zadejte www.facebook.com/Zive.cz. Staňte se fanouškem a tím se vám otevře možnost psát na naši zeď, přičemž k příspěvkům můžete přidávat fotky a videa.

 


Pravidla soutěže

Soutěž vyhlašuje CPress Media, a.s. zastoupená redakcí Živě.cz, ve spolupráci se společností Lenovo. Soutěže se může zúčastnit každý čtenář Živě.cz. Podmínkou účasti v soutěži je nahrát fotografii nebo video s originálním ztvárněním loga Živě.cz na zeď stránky Živě.cz na Facebooku (www.facebook.com/Zive.cz). Uživatelé mohou nahrát více typů ztvárnění loga Živě.cz a zvýšit tak svou šanci na výhru. Nahrávat soutěžní fotografie a videa je možné v období od 25. března do 26. dubna 2010.

Výhra v soutěži je jediná, a to notebook Lenovo ThinkPad Edge. Výherce ceny bude ten, kdo nejlépe ztvární logo Živě.cz na fotografii/obrázku či na videu. Po ukončení soutěže redakce Živě.cz vybere několik nejlepších nápadů ztvárnění loga Živě.cz. Čtenáři Žive.cz pak budou moci veřejným hlasováním rozhodnout, kdo se stane výhercem výhry. V případě podezření z manipulace veřejného hlasování rozhodne o vítězi redakce Živě.cz. Výherce bude vyhlášen 2. května 2010.

Účast zahraničních čtenářů je možná, ovšem výhru předáváme buď osobně v brněnské redakci Živě.cz, nebo zasíláme pouze v rámci území ČR. Provozovatel soutěže má právo vyřadit ze soutěže takové soutěžní příspěvky, které jsou vulgární, urážlivé, protiprávní, nebo poškozují jméno společnosti CPress Media, a.s., média Živě.cz nebo společnosti Lenovo a značky ThinkPad.

Další článek: Nová kniha: 333 tipů a triků pro Drupal

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,