Oslavte 20. narozeniny Genius – Soutěž

(Inzerce) Firma Genius slaví 20 let na českém a slovenském trhu a my vám přinášíme ve spolupráci s eshopem www.digitor.cz soutěž o několik atraktivních cen.

Soutěžit můžete také na speciálním webu k příležitosti 20. narozenin www.GeniusNarozeniny.cz

Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek

GENIUS digitální kamera do auta DVR-FHD650

Výkonná digitální video kamera s 2,4" barevným LCD displejem vhodná do auta, kterou využijete např. pro prokázání průběhu dopravní nehody nebo jen pro záznam Vaší jízdy. Model má širokoúhlý 127° objektiv, který zaznamená velkou část snímané scény. Kamera je vybavena snímačem CMOS, který umožní nahrávání s FullHD rozlišením. Videa jsou zaznamenávána na paměťové karty micro SD/SDHC o velikosti až 32 GB (karta není součástí balení).

Klepněte pro větší obrázek

GENIUS repro SP-HF1800A

Atraktivní dřevěné třípásmové reproduktory Genius umí zaujmout elegantním hladkým designem. Kombinace tmavého laku a bílých membrán vypadá atraktivně. Reproduktory v sestavě 2.0 nabízejí ovladače hlasitosti, basů a výšek na přední straně, nechybí ani výstup na sluchátka a Line-in konektor k připojení dalšího zdroje hudby. Zvukový projev zajišťuje basový, středový a výškový reproduktor, dohromady sestava produkuje výkon 50 W.

Klepněte pro větší obrázek

GENIUS GX GAMING GB-1750

Nový Genius GX Gaming batoh je určen pro přepravu a ochranu notebooků až do 17 "s prostornými přihrádkami. Sekce je dostatečně velká pro uložení klávesnice a herních sluchátek s mikrofonem. Přední kapsy mohou také uložit GX Gaming herní myš a přenosné reproduktory.

Klepněte pro větší obrázek

GENIUS Energy Mouse

Genius Energy Mouse představuje unikátní optickou myš se záložním akumulátorem s kapacitou 2700 mAh. Díky tomu umí myš nabít telefon třeba někde na cestách. Myš je vybavena optickým snímačem s přesností 1 200 dpi, matný povrch myši oceníte pro spolehlivé držení. K ovládání počítače se využívají dvě tlačítka a jedno rolovací kolečko. Čtvrté tlačítko slouží pro napájení a zjištění stavu nabití prostřednictvím LED ukazatele. Vhod přijdou gumové neklouzavé plošky po bocích a na horní straně.

Klepněte pro větší obrázek

Nápověda:

Odpověď na otázku najdete na webu www.GeniusNarozeniny.cz

Klepněte pro větší obrázek

Již 15. 9. 2014 otevíráme nový showroom v Brně! Přijďte se podívat.

Areál ICB, Václavská 6, Brno

Pondělí – pátek: 9:00 – 18:00

Vyzvednutí zboží ZDARMA!

Výhry dle pořadí v tomto článku vyhrávají soutěžící, jejichž správné odpovědi budou v pořadí došlých správných odpovědí na 100., 200., 300. a 500. místě.

Další článek: Evropští vydavatelé uspěli. Dohoda EU s Googlem se odsouvá

Témata článku: Soutěž, Narození, Narozeniny, Full rozlišení, Membrána, Sluchátka genius, Klávesnice genius, Lcd do auta, Výškový reproduktor, Gen, Přihrádka, Rolovací kolečko, Genius, Gaming, Optický snímač, Sluchátka s mikrofonem genius, Záložní akumulátor, Pro Gaming, Showroom, Energy, Reproduktory do auta, Split, Herní notebooky na Mall.cz

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky