Oskare, na slovíčko - soutěž o 100 Oskaret

Chtěli byste se mobilního operátora Oskara na něco zeptat a třeba za to ještě vyhrát předplacenou Oskartu?
Oskar své služby nabízí jen pár měsíců a už se po něm ze všech stran hází kamením: že doručení textovky trvá desítky minut, že na infolince tvrdí každý operátor něco jiného, že to, co bylo před měsícem prezentováno jako „určitě“, je nyní jen „snad“ nebo v horším případě „vůbec“ …

Protože správné informace je mnohdy těžké zjistit (připomínka k infolince je oprávněná), kolují různé spekulace, které se postupně stanou „zaručeně pravými“ a nikdo už nemá přehled v tom, co Oskar opravdu slíbil a co si za něj někdo vymyslel. Spokojení uživatelé své názory většinou v internetových diskusích neprezentují a tak se někdy může zdát, že Oskar se jeví jako nejhorší mobilní volba (i když na druhou stranu se na ostatní mobilní operátory nadává úplně stejně).

Zeptejte se Oskara sami
Napadá vás otázka, kterou byste Oskarovi rádi položili? Napište a my se na vybrané dotazy zeptáme za vás. Nikoli bezejmenné infolinky, ale tiskového mluvčího Davida Vlka. Věřím, že Oskar potvrdí své krédo, opravdu si „na nic nebude hrát“ a že na přímé otázky dostaneme přímou odpověď oproštěnou od mlhy oddělení Public relations. Odpovědi si potom přečtete na Živě a v časopisu Mobility.

Co musíte udělat
Běžte na web Mobilit, kde v současnosti běží soutěž „S Oskarem o 100 Oskaret“. Pošlete textovku nebo e-mail s vaší otázkou a tím budete zařazení do slosování.


Ve čtvrtek vychází nové číslo časopisu Mobility.

Najdete v něm: vše o předplacených Oskartách • přehled cen za mobilní telefonování • velké téma věnované navigačnímu systému GPS • úvodní článek do problematiky digitálních kamer • recenze mobilních novinek a další..

Diskuze (4) Další článek: Diamond Viper II: diamantová zmije

Témata článku: , , , , ,