Oracle nabízí bezplatné semináře

Chcete-li se dozvědět něco o novinkách společnosti Oracle či obecných databázových technologiích, máte možnost využít seminářů zmíněné společnosti.
Chcete-li se dozvědět něco o novinkách společnosti Oracle či obecných databázových technologiích, máte možnost využít seminářů zmíněné společnosti. Ty jsou pořádány zdarma každé úterý dopoledne (zpravidla v rozsahu dvou hodin). Mezi tématy lze nalézt problematiku datových skladů, JAVY, tvorbu www aplikací komunikujících s databází či integrovanou správu dokumentů. Teoretická část bývá doplněna praktickými ukázkami. Nejbližší téma (27. 10.) je Centrální správa a provoz podnikových aplikací v prostředí intranetu, které je jistě zajímavé pro mnohé z nás.

Živě komentuje: Obecně semináře pořádané firmami nemám moc v lásce. Kvalita totiž bývá mnohdy více než mizerná. V případě půldenních seminářů společnosti Oracle však platí ve většině případů pravý opak. Jsou ideální pro poskytnutí základních informací o dané technologii či produktu - a co je hlavní - komplexně, jasně a přehledně. Není sice možné se dotknout všech technických detailů, ale to ani není účelné. Seminář nemá nahrazovat odborné školení. Témata odpovídají současné problematice databázových technologií, a tak nezbývá, než účast vřele doporučit. Přihlásit se lze (maximální kapacita sálu je 50 osob) na telefonním čísle 0800/167 225.

Váš názor Další článek: Včera a dnes v soudní síni: Netscape nevěrohodný, Java vydává tajemství

Témata článku: Oracle, Nema, NAB, Seminář, Ideální případ, Nemo, Zajímavý detail, Semi


Určitě si přečtěte

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

** Domácí 3D tisk je dnes už finančně dostupný prakticky všem ** Lacinou tiskárnu pořídíte za pár tisíc korun ** Jak vlastně tisk probíhá a jak navrhnout, co vytisknout

Jakub Čížek | 66

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

** Nejmodernější český železniční tunel je prošpikovaný technologiemi ** Za tři tisíce koupíte počítač, který je překoná ** Seznamte se s Nvidia Jetson Nano

Jakub Čížek | 50Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF