PR články

Optická síť patří do každé firmy

Reklama 4. května 2017
Houby z jedovatého dolu produkují nový typ antibiotika
Jen s optickou sítí máte jistotu, že rychlost a kapacita vašeho připojení bude 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a každý den v roce taková, jakou jste si objednali. UPC vaší firmě nabízí nejvyšší úroveň IP konektivity (Tier 1), jaká je na našem trhu dostupná.
Optická síť patří do každé firmy

Jen na území České republiky můžete využít 1 120 000 kilometrů monitorovaných optických vláken. Naše optická síť je navíc přes infrastrukturu mateřské společnosti Liberty Global napojena na mezinárodní páteřní síť, Aortu, která disponuje rychlostí až 3 Tbps a přímým propojením do všech okolitých zemí. V Evropě máme pro firemní zákazníky připojených více než 250 000 B2B míst.

UPC Business je nejrychleji rostoucí B2B operátor na českém trhu. Pokud máte zájem také využívat jeho služeb, vyplňte prosím formulář zde nebo zavolejte na 800 872 400. Služby můžete využívat pro data, volání nebo komplexní ICT řešení, ať jste menší firma nebo velká korporace.

Další článek: Houby z jedovatého dolu produkují nový typ antibiotika

Témata článku: PR článkyNejlepší programy na úpravu fotek: 11 ověřených tipů, placených i zdarma

Nejlepší programy na úpravu fotek: 11 ověřených tipů, placených i zdarma

** Vybrali jsme nejlepší programy pro úpravu fotek ve Windows ** Pokročilé grafické editory upraví fotografie k nepoznání ** Překvapivě použitelné jsou i aplikace na webu nebo dostupné zdarma

Karel Kilián
Grafický editorNejlepší programySoftware
„OK, Google“: Praktické příklady, jak vám hlasový Asistent zpříjemní život
Karel Kilián
Hlasový asistentGoogle AsistentChytrá domácnost