Opera

Opera 70 potěší bordeláře. Zlepšuje interní vyhledávač

Po měsíci vychází další verze Opery. Jubilejní sedmdesátka je postavená na základech Chromia 84, opravuje několik chyb a přidává pár drobností. Stahovat ji můžete pro Windows, macOS a Linux.

Výsuvné panely pro záložky a historii schované pod příslušnými ikonami v postranní liště nově obsahují vyhledávací pole. To pomůže najít zapadlé stránky, které jste v minulosti navštívili nebo označili srdíčkem.

Vyhledávač otevřených karet (Ctrl + Mezerník) pak umí prohledávat také nedávno zavřené karty a kromě URL a titulků se nově řídí i obsahem stránek. To se hodí, pokud máte v prohlížeči desítky karet, mezi nimi třeba deset článků z Živě a vy budete hledat například ten, v němž je zmínka o Elonu Muskovi.

Poslední novinkou je, že přibyly další ikonky, kterými můžete označit kontexty v postranní liště. Kontexty slouží k třídění karet/stránek do různých skupin.

Diskuze (2) Další článek: Spolupracovníci Twitteru špehovali celebritám účty. Získávali jejich čísla a přibližnou polohu

Témata článku: Software, Prohlížeče, Linux, Opera, Elon Musk, Lišta, Vyhledávač, Chrom, Karta, Workspace, Kontext, Ctrl + Mezerník, URL, Ctrl + M, Opera ?