Online dárky na poslední chvíli: Poukazy, Netflix, akcie, hry i bezdomovci

  • Nestihli jste nakoupit dárky? Máte možnost to dohnat online
  • Některé dárky můžete pořídit i 35 sekund před štědrovečerní večeří
  • A nemusí to být poslední stokoruna v peněžence

Do Vánoc chybí už jen pár hodin a podle rekordních čísel z České pošty a dalších dovážkových firem máme tentokrát všichni nakoupeno přinejmenším od října. Tedy vyjma redakčního kolegy Vladislava Klusky, který ze zásady nakupuje až 23.12. večer.

A právě on, několik dalších opozdilců a obecně ti, kteří už dávno rezignovali na předvánoční nákupní mánii, mohou pořídit dárek klidně i na Štědrý den ve výtahu pří cestě domů nebo k příbuzným. Stačí mobil a internetové připojení. Pokud totiž ještě nemáte dárky, v roce 2020 je už naštěstí dokážete pořídit i online a doslova na poslední chvíli.

Peníze s vánočním přáním přes Revolut Gifting

Jedním z těch nejoblíbenějších darů je se vzrůstajícím věkem nějaká ta koruna k dobru. Tradiční banky přes veškerou inovaci v posledních letech kupodivu ještě žádné dárkové transakce neumožňují, zastoupí je nicméně třeba populární Revolut a jeho funkce Gifting.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Odeslání peněz jako dárek skrze Revolut

Na Revolutu můžete už dnes odesílat peníze s komentářem, obrázkem a animovaným gifem, v rámci Giftingu ale příjemci dorazí estetičtější vánoční notifikace a finanční dar můžete hlavně naplánovat na konkrétní den – byť jen na 8:00 místního času, což není u středoevropského Štědrého dne a večera úplně praktické.

V každém případě, pokud má obdarovaný Revolut, toto je nejsnazší cesta, i když byste skutečně stáli v tom výtahu a zbývalo vám jen pár minut času.

Diskuze (21) Další článek: GPD chystá další herní konzoli kříženou s počítačem. Win 3 připomíná Nintendo Switch

Témata článku: Microsoft, YouTube, Google, Apple, YouTube Premium, Internet, Bitcoin, Web, Spotify, Android, Amazon, Revolut, Steam, Netflix, iOS, Elon Musk, PDF, Brno, Xbox, Alza.cz, Alphabet, Předplatné, Praha, Wikipedia, Playstation