Internet

Online dárky na poslední chvíli: Poukazy, kurzy, Netflix, AI portréty, Putin a bezdomovci

  • Nestihli jste nakoupit dárky? Možná ještě není pozdě
  • Posledním nekonvenčním útočištěm je totiž internet
  • Můžete zkusit sehnat elektronický poukaz nebo třeba audioknihu

Do Štědrého dne chybí už jen pár hodin a obchody se plní opozdilci, kteří na poslední chvíli hledají nějakou tu drobnost pro své blízké. V posledním svátečním výběru se proto podíváme, co lze pořídit doslova za pět minut dvanáct u počítače nebo s mobilem v ruce.

Hromadu dárků, které potěší, totiž můžete koupit online; ať už ve formě ryze elektronické služby, jakou je třeba předplatné na Netflix, nebo jako digitální certifikát pro nákup v klasickém obchodě a e-shopu.

Prémiové Živě.cz

Dárkem všech dárků je samozřejmě prémiové Živě.cz bez reklam, s články pro předplatitele včetně podrobných testů z Computeru a některými bonusovými funkcemi. V roční variantě vyjde jen na 41 Kč za měsíc. Anebo v rozšířené formě Premium+, kde je hned devět webů najednou, za 199 Kč měsíčně (a prvním za korunu).

Klepněte pro větší obrázek
Prémiové Živě.cz bez reklam a s články pro předplatitele

Předplatné Computeru

Chcete-li rovnou celý tištěný Computer, pořiďte sobě nebo blízkým jeho jeho předplatné. Každý měsíc dorazí do schránky časopis s hromadou podrobných testů a recenzí, a pokud už papíru neholdujete, můžete darovat elektronické předplatné.

Klepněte pro větší obrázek
Dárkový poukaz na předplatné časopisu Computer

Na webu ikIosek.cz si můžete vytvořit dárkový certifikát i pro další tituly z našeho vydavatelství.

Diskuze (4) Další článek: Bývalý manažer Tesly přešel od elektromobilů k lodím. Chystá elektrický člun poháněný solární energií

Témata článku: Facebook, Google, Microsoft, Apple, Internet, Amazon, Android, iOS, Netflix, Wikipedia, Python, Bitcoin, Brno, PDF, Alphabet, Praha, Apple Store, Ukrajina, Steam, Xbox, Předplatné, Vánoce, NFT, Revolut, Total Commander, Produkty Apple na jednom místě - Heureka.cz