ONEweb.cz – profesionální web a eshop za deset minut

(placená inzerce) Vyzkoušejte ONEweb.cz. Službu, která nabízí webový obchod vytvořený vlastními silami za několik minut i bez znalosti programování.
ONEweb.cz – profesionální web a eshop za deset minut

Obchodování na internetu zažívá boom. Stále více lidí si zvyká objednávat produkty a služby prostřednictvím Internetu a stále více obchodníků jim vychází vstříc. Pro ty, kteří nechtějí zůstat pozadu a chtějí začít být aktivní na elektronickém trhu, přichází zajímavá novinka – služba ONEweb.cz, která nabízí webový obchod vytvořený vlastními silami za několik minut i bez znalosti programování.

Pokud bychom měli službu ONEweb.cz přirovnat k automobilům, které zná každý, můžeme si představit například Škodu Fabia. Tedy spolehlivý, jednoduchý produkt, nenáročný na údržbu, který má všechny potřebné funkce a který zvládne ovládat i nezkušený uživatel. Nečekejme vymoženosti, které nabízí až vyšší třída, nicméně se můžeme těšit na kvalitní službu s vynikajícím poměrem cena/výkon.

Klepněte pro větší obrázek

Jednoduchost, přehlednost, rychlost nasazení – to jsou vlastnosti, které službu ONEweb.cz zdobí. Služba je určená především těm, kteří s obchodováním přes Internet začínají. Tedy například studentům, ženám v domácnosti, maminkám na mateřské či drobným obchodníkům. Tomu je přizpůsobené i ovládání a tvorba webových stránek. Eshop díky vyspělému redakčnímu systému zvládne spravovat každý, kdo je schopen uživatelsky využívat internet, bez dalších znalostí a zkušeností. Stačí umět klikat myší a vybírat z nabídky prvků Pro ty, kdo by si opravdu nevěděli radu ani s tím, je připravené instruktážní video, které je provede tvorbou webu krok za krokem. Weboví vývojáři se nad tímto řešením možná ušklíbnou, pro velké množství lidí však tato aplikace představuje důležitou vstupní bránu do světa aktivního využívání Internetu.

Klepněte pro větší obrázek

Práce při tvorbě eshopu je rychlá, jednoduchá a pohodlná. Autoři systému nachystali grafické šablony, lidé si v nich mohou měnit například úvodní fotografie, barevnost layoutu a podobně. Vytvořený eshop má naprostou většinu funkcí, které jsou potřeba pro jeho provozování, Tedy například členění produktů do kategorií, možnost zadávat typy produktů (novinka/akce/výprodej), možnost až čtyřech obrázků ke každému produktu, fulltextové vyhledávání, export zboží, provázání dodacích a platebních podmínek a schopnost přehledně pokrýt všechny druhy dopravy.

ONEweb.cz v jednom balíčku nabízí kromě webových stránek a eshopu také webhosting, e-maily i síťový disk. V rámci služby jsou webové stránky vybavené redakčním systémem včetně grafiky a optimalizací pro vyhledávače. Zájemci si mohou službu během 14 dní vyzkoušet. V případě, že nebudou spokojeni, jim provozovatel slibuje vrátit peníze.

Služba však běží na redakčním systému asisio lumio, který naprogramovala brněnská firma asisio. Tento redakční systém je využit například na webových prezentacích UnionOcel v pěti zemích - spolehlivost a kvalita služby ONEweb.cz je tedy aprobována enterprise segmentem.

Dostupnost služeb je garantována, samozřejmostí je profesionální technická podpora, zálohování služeb i důkladná kontrola pošty antispamem a antivirem. Firma také nabízí speciální varianty pro některé vybrané oblasti podnikání. Například webové stránky pro hotely obsahují rezervační systém, weby pro restaurace zase jednoduché zveřejnění týdenního menu.

Klepněte pro větší obrázek

K dispozici jsou dvě cenové varianty. První varianta nazvaná „WEB-SITE“ nabízí za 99 Kč měsíčně 1 000 MB diskového prostoru, 150 MB pro e-mailové účty, fotogalerii, formuláře a provoz na doméně třetího řádu zdarma.

Balíček rozšířené varianty nazvané „WEB-SITE+“ pak obsahuje 3 100 MB diskového prostoru, 1000 MB pro e-mailové účty, tři typy fotogalerií, formuláře a navíc i plně profesionální eshop. Provoz na doméně třetího řádu je samozřejmě opět zdarma a vlastní doména je nabízena již od 99 Kč. Cena tohoto komplexního řešení je stanovena na 299 Kč měsíčně.

Více informací najdete zde.

Další článek: Využijte aktuální obrovské slevy na předplatné časopisů

Témata článku: One, Webový obchod, Instruktážní video, Důkladná kontrola, Škoda Fabia, Profesionál, Důkladné zálohování, Jednoduchý produkt, Profesionální varianta, První varianta, Nenáročná domácnost, Profesionální segment, Aktivní využívání, E-shop, Zajímavá novinka, Připravená šablona, Webová služba, Webová varianta, Fabia, Site


Určitě si přečtěte

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 22Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu