Microsoft | OneDrive | Fluent Design

OneDrive se převleče do nového vzhledu. Přinese pastelové barvičky a nové ikony

Microsoft nedávno odhalil nový vzhled ikon v rámci balíku Office. Ten navíc nezůstane sám a postupně se předělají i další programy a služby v rámci Windows. Nyní přichází na řadu OneDrive, respektive jeho webová podoba.

Fluent Design měl být původně hlavně pro Windows 10, které byly zpočátku poněkud nemastné a neslané. Microsoft se jej ale postupně rozhodl šířit i do dalších služeb a produktů včetně těch webových. V novém designu je již celé nastavení Microsoft účtu a v následujících týdnech se dočká i OneDrive.

Ten získá pastelovější barvy a nové ikony, které budou korespondovat s těmi, které se chystají do Office. ty firma představila nedávno a naznačují směr, kterým se vydá celý ekosystém. Vše bude živější a barevnější.

Takto budou vypadat ikony v Office a ve Windows 10:

Krom nových barviček přijdou i nové funkce, jako je vylepšený přehled naposledy upravených souborů podobný tomu z Windows či doporučování souborů, které byste mohli chtít otevřít. něco podobného má například Disk Google.

Nový vzhled začne Microsoft uvolňovat v následujících týdnech.

Diskuze (5) Další článek: ELONOVINKY: Tesla nestíhá vyrábět baterie, je o ně obří zájem

Témata článku: Google, Microsoft, Windows, Windows 10, OneDrive, Fluent Design, Nová ikona, Celé nastavení, PNG, Vzhled, Nový vzhled, Celý ekosystém, Ikona, Nová funkce, Nový design, Bar, Office, Upravený soubor, Web, Barvička


Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF