Olga Girstlová uvádí Ženy

Olga Girstlová, viceprezidentka GiTy, připravuje v Praze první mezinárodní konferenci pro manažerky a podnikatelky.
Když Olga Girstlová, viceprezidentka GiTy, získala v dubnu 1999 v Monaku jako první Češka titul "Vedoucí podnikatelka světa", přála si pak, aby z tohoto ocenění měly užitek i ostatní ženy, které se stejně jako ona sama vydaly na nesnadnou cestu podnikání. Olga Girstlová proto připravila v Praze první mezinárodní konferenci pro manažerky a podnikatelky s názvem "Žena - tvůrčí osobnost třetího tisíciletí", která se koná 26.-27. ledna 2000 v pražském hotelu Movenpick.Tato konference je určena zejména ženám, které svou činností podporují rozvoj malého a středního podnikání a zároveň svými aktivitami přispívají k naplňování etických hodnot v podnikání.

Cílem dvoudenní konference bude umožnit setkání na mezinárodním fóru, které bude příležitostí k diskusi a výměně zkušeností s jejich podnikatelskými aktivitami.

Konference se koná pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Senátu Parlamentu České republiky, Svazu průmyslu a dopravy, Hospodářské komory a Kanadského velvyslanectví. Akci sponzorují GiTy, IBM a Lucent Technologies.

Na závěr dvoudenní konference pak bude vyhlášen již sedmý ročník celostátní soutěže o cenu "Vynikající podnikatelka České republiky", která bude pod patronací Tomáše Bati udělena ve třech kategoriích - "Podnikatelka roku České republiky", "Začínající podnikatelka roku" a cena "Sympatie".

Váš názor Další článek: Ericsson A1018s: vidět a být viděn

Témata článku: Ženy, Zen +, Celostátní soutěž, Parlament, Olga, Sedmý ročník40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Nová volitelná aktualizace systému Windows 10 opravuje 38 problémů
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10
Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy