Notebooky | Testy | Hewlett Packard (HP)

O kousek větší: Test 16,1" herního notebooku HP Pavilion Gaming 16

Pokud oceníte větší obrazovku, přitom vám 17,3" notebooky připadnou už moc velké, HP vám nabízí větší alternativu k 15,6" strojům – modely s 16,1" displejem.

Notebooky HP Pavilion Gaming jsou k dispozici i s běžnými 15,6" displeji, proč ale nesáhnout po větším 16,1" modelu, když je prakticky za stejnou cenu? Zatímco jiní výrobci zúročili tenčí rámečky okolo displeje k tomu, aby notebooky zmenšili, Pavilion Gaming 16 na to jde z opačné strany – zachoval velikost těla, ale o půl palce zvětšil úhlopříčku displeje. Notebook se vám tak stále hravě vejde do brašny či batohu, a přitom budete mít k dispozici větší zobrazovací plochu.

Poctivé zpracování

Pavilion Gaming 16 je celý z plastu, což je vzhledem k jeho příznivé ceně pochopitelné, nicméně se můžete spolehnout na pevnou a odolnou konstrukci, základna se při uchopení za roh neprohne ani mírně a stejně tak i víko chrání displej na jedničku.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Notebooky, Testy, Intel, Nvidia, Samsung, SSD, Wi-Fi, Asus, Ryzen, Články z Computeru, Klávesnice, Hewlett Packard (HP), DisplayPort, LAN, Klávesa, AWSD, Displej, Acer Nitro, Notebook, Axa, Víko, TUF Gaming, Full HD, GTX, Pavilion GamingVývojář objevil po 25 letech nový easter egg ve Windows 95
Markéta Mikešová
Operační systémyWindows
Pro chytrý byt: Test systému inteligentní domácnosti Fibaro Home Center 3 Lite

Pro chytrý byt: Test systému inteligentní domácnosti Fibaro Home Center 3 Lite

Fibaro Home Center 3 Lite stojí čtvrtinu toho, co plnohodnotná jednotka. Funkce jsou sice omezené, troufám si však tvrdit, že většině uživatelů bohatě postačí.

Jiří Kuruc
Chytrá domácnostTesty
Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace duben 2021)

Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace duben 2021)

Vzali jsme týdenní přehledy nejstahovanějších filmů, které se objevují na torrentech, a spojili je do jednoho žebříčku. Tohle jsou aktuálně filmy, které se na světě nejvíc pirátí.

Ondřej Králík
Filmy a seriály