Ocenění pro společnost EXPERT & PARTNER

Společnost EXPERT & PARTNER engineering opět potvrzuje pozici významného obchodního partnera firmy Hewlett-Packard.
V rámci Společenského večera Hewlett-Packard, který se konal 21. března 1999 v hotelu Ambasador, obdržela firma EXPERT & PARTNER engineering dvě prestižní ocenění za rok 1999.

První ocenění bylo uděleno firmě EXPERT & PARTNER engineering za špičkovou kvalitu poskytovaného servisu pro produkty společnosti Hewlett-Packard v roce 1999 (Vítěz ligy kvality práce autorizovaných servisních partnerů HP 1999). Získáním letošního ocenění potvrdila firma EXPERT & PARTNER engineering svoji standardně vysokou úroveň poskytovaných služeb v oblasti informačních technologií.

Další významné ocenění obdržela firma EXPERT & PARTNER engineering za největší objem prodaného sortimentu společnosti Hewlett Packard v oblasti osobních počítačů (Nejlepší prodejce výrobků HP 1999).

Společnost EXPERT & PARTNER engineering spolupracuje s firmou Hewlett-Packard od roku 1993. V roce 1995 získala jako jedna z prvních firem v České republice statut, který opravňuje k poskytování komplexních služeb. V roce 1998 byla firma EXPERT & PARTNER engineering na základě trvale prokazovaných kvalit klasifikována jako HP Value Added Reseller, což ji řadí mezi několik nejvýše oceněných českých firem spolupracujících se společností Hewlett-Packard. Spolupráce zahrnuje mj. instalaci a servis produktů HP, síťových a komunikačních zařízení.

”Tato ocenění mají pro nás velký význam, zvláště proto, že jsme jej obhájili již potřetí a to v obou kategoriích jako jediní z partnerů společnosti Hewlett-Packard na českém trhu. Udělená ocenění vyjadřují vysokou úroveň našich služeb zákazníkům. Není to jen náš pocit, ale vychází jak ze zkušenosti firmy Hewlett-Packard tak i zákazníků, kteří s námi dlouhodobě spolupracují", komentuje Aleš Pícl, MBA, finanční ředitel společnosti EXPERT & PARTNER engineering.

Česká společnost EXPERT & PARTNER engineering spol. s r.o. byla založena v prosinci roku 1991. Zabývá se informačními technologiemi a budováním komunikačních infrastruktur na úrovni světových standardů. Mezi významné klienty patří Česká národní banka, Česká spořitelna, Eurotel a Ministerstvo vnitra. V roce 1999 společnost dosáhla obratu 650 mil. Kč přičemž služby dosáhly 20% podílu na obratu.

Váš názor Další článek: Týden s Internetem v Moravské Třebové

Témata článku: Expert, Engineering, Vysoká kvalita, Mba, Vysoká úroveň, Spol, Autorizovaný servis, Part, Vysoký podíl, Česká národní banka, Ocenění, Partner


Určitě si přečtěte

26 užitečných rozšíření pro Chrome: Naučte prohlížeč nové věci

26 užitečných rozšíření pro Chrome: Naučte prohlížeč nové věci

** Prohlížeč Chrome obsahuje širokou škálu funkcí, neumí ale všechno ** Jeho schopnosti můžete rozšířit pomocí rozšíření ** Vybrali jsme pro vás zajímavé a užitečné doplňky

Karel Kilián | 44

Karel Kilián
Doplňky do prohlížečeChromeProhlížeče
Vodafonu se zhroutila kabelovka. Síť bývalého UPC má výpadky
Lukáš Václavík
VodafoneUPC
WhatsApp konečně umožní smazat velké soubory z konverzací, aby nezabíraly místo
Vladislav Kluska
WhatsAppFacebookInstant Messaging
10 míst na mapách Googlu, která nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky

10 míst na mapách Googlu, která nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky

** Deset míst, které nesmíte vidět ve webových mapách ** Jsou to letiště, základny i elektrárny ** Nejvíce míst tají Francie

Jakub Čížek | 21

Jakub Čížek
Mapy GoogleMapy
Air Bank, Fio banka a MONETA zakládají alianci pro bankovní identitu
Jakub Čížek
BankaČeskoeGovernment
Vážně dnes ještě někdo krade Adobe? Video můžete stříhat zdarma v Resolve a fotky i vektory zvládne Affinity

Vážně dnes ještě někdo krade Adobe? Video můžete stříhat zdarma v Resolve a fotky i vektory zvládne Affinity

** Kde jsou ty doby, kdy měl skoro každý doma Photoshop ** Photoshop a Premiere Pro od kamaráda nebo z warezu ** Dnes už to nemá smysl, existuje totiž hromada laciných alternativ

Jakub Čížek | 90

Jakub Čížek
Grafický editorStřih videa

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5