Ocenění pro Motorola Vanguard 340

Řešení Motorola Vanguard 340 získalo na veletrhu Computer Telephony Expo 2001 titul “Best of Show”
MANSFIELD, Massachusetts, USA, 13. dubna 2001 – Divize Multiservice Networks Division (MND) společnosti Motorola Inc. (NYSE: MOT), přední dodavatel inteligentních přístupových řešení, oznámila, že zařízení Motorola Vanguardâ 340 získalo na konferenci a veletrhu počítačové telefonie Computer Telephony Expo 2001 v Los Angeles ocenění „Best of Show“. Motorola Vanguard 340, který Motorola poprvé představila právě na tomto veletrhu, je výkonné zařízení pro integrovaný přístup (IAD), které lze zabudovat do komplexních síťových řešení. Rozšiřuje nabídku zařízení řady Motorola Vanguard pro firemní pobočky a malé a domácí podniky o další výkonnost a funkčnost.

Na veletrhu hodnotila porota složená z redaktorů časopisu Computer Telephony více než 350 produktů podle kritérii jako vhodnost balení, technická vyspělost, spolehlivost a poměr ceny a užitné hodnoty. Vanguard 340 vyhověl všem těmto kriteriím a dokázal, že za nízkou cenu nabízí výkonné řešení, které vyhovuje potřebám současného trhu.

Vanguard 340 nabízí vysokovýkonný multifunkční směrovač, který pomocí technologie RISC integruje datové, hlasové a video služby pro kanceláře a firemní pobočky s vlastnostmi virtuálních privátních sítí (VPN) v rámci jediné sítě.

„Z ocenění ‘Best of Show‘ máme velkou radost. Tato cena potvrzuje správnost toho, že klademe důraz na kvalitu dodávaných kompletních síťových řešení,“ řekl Juan Carlos Garcia, viceprezident marketingu divize MND společnosti Motorola. „Vanguard 340 představuje další rozšíření schopnosti společnosti Motorola dodávat kompletní síťová řešení, která pomáhají společnostem spolehlivě a efektivně odpovídat na celou řadu požadavků, které firmy na své sítě kladou.“

Ocenění „Best of Show“ je dalším úspěchem produktové řady Vanguard, která se ve svém oboru těší stálému uznání za inovativní design a nejlepší nabídku funkcí.

O divizi MND společnosti Motorola

Divize Multiservice Networks Division (MND) společnosti Motorola Inc. (NYSE:MOT) staví na své vedoucí pozici a know-how v oblasti hlasových, video, datových a faxových služeb v širokém spektru kombinovaných technologií. Nabízí kompletní síťová řešení, která zlepšují provozní fungování společností.

Zákazníkům z řad podniků a začínajícím poskytovatelům služeb po celém světě nabízí divize MND komplexní paletu služeb včetně projektování sítí, jejich implementace, integrace, monitoringu a bezpečného provozu. Tento sortiment služeb spolu se špičkovou řadou produktů pro kombinovaný síťový přístup tvoří základ komplexních, uživatelsky přizpůsobených a rozšiřovatelných řešení, která maximalizují šířku pásma a rychlost, a tím zvyšují produktivitu při současných úsporách v nákladech.

Motorola, Inc. (NYSE: MOT) je předním světovým poskytovatelem integrovaných komunikačních řešení a zabudovaných elektronických řešení. Tržby společnosti v roce 2000 dosáhly 37,6 miliard dolarů.

MOTOROLA, stylizované logo „M“, Vanguard a Digital DNA jsou registrované obchodní značky společnosti Motorola, Inc. Ň Reg. U.S. Pat. & Tm. Off. © Copyright 2001 Motorola, Inc. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní značky jsou majetkem příslušných vlastníků.

Témata článku: Video, Motorola, Mansfield, Kompletní nabídka, Show, Motto, Moto 360, Division, Divize, Los Angeles, Komplexní síť, Best, Moto, Současná značka, Kompletní řešení, Vanguard

Určitě si přečtěte

Tesla chce změnit nákladní dopravu. Její elektrický náklaďák má ohromující parametry

Tesla chce změnit nákladní dopravu. Její elektrický náklaďák má ohromující parametry

** Tesla představila elektrický kamion ** Má obdivuhodný výkon i dojezd ** Prodávat by se měl už za dva roky

17.  11.  2017 | Vojtěch Malý | 229

Black Friday 2017: Přehled slev na elektroniku a počítače

Black Friday 2017: Přehled slev na elektroniku a počítače

** Začala slevová mánie zvaná Black Friday ** Pozor, ne všechny slevy jsou opravdu výhodné ** Průběžně sledujeme slevové akce v počítačových e-shopech

Včera | David Polesný | 25

Google Mapy mají nový design. Líbí se vám víc než předchozí? Tady je srovnání

Google Mapy mají nový design. Líbí se vám víc než předchozí? Tady je srovnání

** Nový design Google Map přijde na počítače i mobilní telefony. ** Zaměřuje se na zvýraznění konkrétních míst, mapové podklady jsou mnohdy upozaděné. ** Lépe pracuje s chráněnými oblastmi a parky.

20.  11.  2017 | Vladislav Kluska | 29

Bluetoothové patálie: O bezdrátovém přenosu hudby a  problémech s kodeky

Bluetoothové patálie: O bezdrátovém přenosu hudby a problémech s kodeky

** Bezdrátový přenos hudby je budoucnost ** K dosažení nejlepší kvality je ale potřeba, aby telefon i sluchátka podporovala správný kodek ** Záleží také na typu souborů s hudbou

17.  11.  2017 | Jakub Michlovský | 39


Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje