Ocenění pro Motorola Vanguard 340

Řešení Motorola Vanguard 340 získalo na veletrhu Computer Telephony Expo 2001 titul “Best of Show”
MANSFIELD, Massachusetts, USA, 13. dubna 2001 – Divize Multiservice Networks Division (MND) společnosti Motorola Inc. (NYSE: MOT), přední dodavatel inteligentních přístupových řešení, oznámila, že zařízení Motorola Vanguardâ 340 získalo na konferenci a veletrhu počítačové telefonie Computer Telephony Expo 2001 v Los Angeles ocenění „Best of Show“. Motorola Vanguard 340, který Motorola poprvé představila právě na tomto veletrhu, je výkonné zařízení pro integrovaný přístup (IAD), které lze zabudovat do komplexních síťových řešení. Rozšiřuje nabídku zařízení řady Motorola Vanguard pro firemní pobočky a malé a domácí podniky o další výkonnost a funkčnost.

Na veletrhu hodnotila porota složená z redaktorů časopisu Computer Telephony více než 350 produktů podle kritérii jako vhodnost balení, technická vyspělost, spolehlivost a poměr ceny a užitné hodnoty. Vanguard 340 vyhověl všem těmto kriteriím a dokázal, že za nízkou cenu nabízí výkonné řešení, které vyhovuje potřebám současného trhu.

Vanguard 340 nabízí vysokovýkonný multifunkční směrovač, který pomocí technologie RISC integruje datové, hlasové a video služby pro kanceláře a firemní pobočky s vlastnostmi virtuálních privátních sítí (VPN) v rámci jediné sítě.

„Z ocenění ‘Best of Show‘ máme velkou radost. Tato cena potvrzuje správnost toho, že klademe důraz na kvalitu dodávaných kompletních síťových řešení,“ řekl Juan Carlos Garcia, viceprezident marketingu divize MND společnosti Motorola. „Vanguard 340 představuje další rozšíření schopnosti společnosti Motorola dodávat kompletní síťová řešení, která pomáhají společnostem spolehlivě a efektivně odpovídat na celou řadu požadavků, které firmy na své sítě kladou.“

Ocenění „Best of Show“ je dalším úspěchem produktové řady Vanguard, která se ve svém oboru těší stálému uznání za inovativní design a nejlepší nabídku funkcí.

O divizi MND společnosti Motorola

Divize Multiservice Networks Division (MND) společnosti Motorola Inc. (NYSE:MOT) staví na své vedoucí pozici a know-how v oblasti hlasových, video, datových a faxových služeb v širokém spektru kombinovaných technologií. Nabízí kompletní síťová řešení, která zlepšují provozní fungování společností.

Zákazníkům z řad podniků a začínajícím poskytovatelům služeb po celém světě nabízí divize MND komplexní paletu služeb včetně projektování sítí, jejich implementace, integrace, monitoringu a bezpečného provozu. Tento sortiment služeb spolu se špičkovou řadou produktů pro kombinovaný síťový přístup tvoří základ komplexních, uživatelsky přizpůsobených a rozšiřovatelných řešení, která maximalizují šířku pásma a rychlost, a tím zvyšují produktivitu při současných úsporách v nákladech.

Motorola, Inc. (NYSE: MOT) je předním světovým poskytovatelem integrovaných komunikačních řešení a zabudovaných elektronických řešení. Tržby společnosti v roce 2000 dosáhly 37,6 miliard dolarů.

MOTOROLA, stylizované logo „M“, Vanguard a Digital DNA jsou registrované obchodní značky společnosti Motorola, Inc. Ň Reg. U.S. Pat. & Tm. Off. © Copyright 2001 Motorola, Inc. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní značky jsou majetkem příslušných vlastníků.

Témata článku: Video, Motorola, Vanguard, Show, Divize, Motto, Moto 360, Kompletní nabídka, Mansfield, Best, Los Angeles, Současná značka, Moto, Kompletní řešení, Division

Určitě si přečtěte

Země se jenom o vlásek vyhnula věčnému zmrznutí

Země se jenom o vlásek vyhnula věčnému zmrznutí

** Země po většinu doby své existence zmrzlá rozhodně nebyla ** Podle nového výzkumu tomu však unikla jen o vlásek ** Kdyby totiž byla jenom o 15 procent dále od Slunce, tak by prý kompletně celá zamrzla

20.  9.  2017 | Stanislav Mihulka | 9

CCleaner obsahuje softwarovou havěť! Tvůrcům se do kódu dostali hackeři

CCleaner obsahuje softwarovou havěť! Tvůrcům se do kódu dostali hackeři

** Masově oblíbený program pro softwarovou očistu Windows ovládli hackeři ** Narušení se podařilo zavčas odhalit, unikla jen data o počítačích uživatelů ** Je paradoxní, že CCleaner byl slabě zabezpečen, když jej letos koupil Avast

18.  9.  2017 | David Polesný | 45

Noční strana Venuše vydala další tajemství

Noční strana Venuše vydala další tajemství

18.  9.  2017 | Jiří Černý

Hacknutý CCleaner je mnohem zákeřnější, než se zdálo. Update na novou verzi nestačí, proveďte obnovu systému

Hacknutý CCleaner je mnohem zákeřnější, než se zdálo. Update na novou verzi nestačí, proveďte obnovu systému

** Chyba v CCleaneru je závažnější, než se zdálo ** Update na novou verzi nemusí stačit ** Přinášíme detaily

21.  9.  2017 | Stanislav Janů | 55

Jak tankují bombardéry: Z létající benzinky šest kilometrů nad Českem

Jak tankují bombardéry: Z létající benzinky šest kilometrů nad Českem

** Bombardéry tankují z létající benzinky Boeing KC-135 Stratotanker ** Tu americké letectvo pro doplňování paliva jiných letounů ve vzduchu využívá už více jak půlstoletí ** Tankování probíhá přes speciální výsuvné čerpací rameno na zádi

17.  9.  2017 | Natoaktual.cz


Aktuální číslo časopisu Computer

Vyplatí se ještě těžit kryptoměny?

Velký test studentských notebooků

Test pěti levných soundbarů

Nejlepší chytré hodinky