Ocenění pro Motorola Vanguard 340

Řešení Motorola Vanguard 340 získalo na veletrhu Computer Telephony Expo 2001 titul “Best of Show”
MANSFIELD, Massachusetts, USA, 13. dubna 2001 – Divize Multiservice Networks Division (MND) společnosti Motorola Inc. (NYSE: MOT), přední dodavatel inteligentních přístupových řešení, oznámila, že zařízení Motorola Vanguardâ 340 získalo na konferenci a veletrhu počítačové telefonie Computer Telephony Expo 2001 v Los Angeles ocenění „Best of Show“. Motorola Vanguard 340, který Motorola poprvé představila právě na tomto veletrhu, je výkonné zařízení pro integrovaný přístup (IAD), které lze zabudovat do komplexních síťových řešení. Rozšiřuje nabídku zařízení řady Motorola Vanguard pro firemní pobočky a malé a domácí podniky o další výkonnost a funkčnost.

Na veletrhu hodnotila porota složená z redaktorů časopisu Computer Telephony více než 350 produktů podle kritérii jako vhodnost balení, technická vyspělost, spolehlivost a poměr ceny a užitné hodnoty. Vanguard 340 vyhověl všem těmto kriteriím a dokázal, že za nízkou cenu nabízí výkonné řešení, které vyhovuje potřebám současného trhu.

Vanguard 340 nabízí vysokovýkonný multifunkční směrovač, který pomocí technologie RISC integruje datové, hlasové a video služby pro kanceláře a firemní pobočky s vlastnostmi virtuálních privátních sítí (VPN) v rámci jediné sítě.

„Z ocenění ‘Best of Show‘ máme velkou radost. Tato cena potvrzuje správnost toho, že klademe důraz na kvalitu dodávaných kompletních síťových řešení,“ řekl Juan Carlos Garcia, viceprezident marketingu divize MND společnosti Motorola. „Vanguard 340 představuje další rozšíření schopnosti společnosti Motorola dodávat kompletní síťová řešení, která pomáhají společnostem spolehlivě a efektivně odpovídat na celou řadu požadavků, které firmy na své sítě kladou.“

Ocenění „Best of Show“ je dalším úspěchem produktové řady Vanguard, která se ve svém oboru těší stálému uznání za inovativní design a nejlepší nabídku funkcí.

O divizi MND společnosti Motorola

Divize Multiservice Networks Division (MND) společnosti Motorola Inc. (NYSE:MOT) staví na své vedoucí pozici a know-how v oblasti hlasových, video, datových a faxových služeb v širokém spektru kombinovaných technologií. Nabízí kompletní síťová řešení, která zlepšují provozní fungování společností.

Zákazníkům z řad podniků a začínajícím poskytovatelům služeb po celém světě nabízí divize MND komplexní paletu služeb včetně projektování sítí, jejich implementace, integrace, monitoringu a bezpečného provozu. Tento sortiment služeb spolu se špičkovou řadou produktů pro kombinovaný síťový přístup tvoří základ komplexních, uživatelsky přizpůsobených a rozšiřovatelných řešení, která maximalizují šířku pásma a rychlost, a tím zvyšují produktivitu při současných úsporách v nákladech.

Motorola, Inc. (NYSE: MOT) je předním světovým poskytovatelem integrovaných komunikačních řešení a zabudovaných elektronických řešení. Tržby společnosti v roce 2000 dosáhly 37,6 miliard dolarů.

MOTOROLA, stylizované logo „M“, Vanguard a Digital DNA jsou registrované obchodní značky společnosti Motorola, Inc. Ň Reg. U.S. Pat. & Tm. Off. © Copyright 2001 Motorola, Inc. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní značky jsou majetkem příslušných vlastníků.

Váš názor Další článek: Boj o první místo v on-line letenkách

Témata článku: Video, Motorola, Motto, Kompletní řešení, Moto 360, Los Angeles, Mansfield, Ocenění, Komplexní síť, Show, Vanguard, Moto, Divize, Best, Kompletní nabídka, Současná značka, Division

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů