O další krok blíže k uživateli

(inzerce) Progresivní vývoj moderních technologií dnes můžeme pozorovat napříč všemi obory. A to i v oblasti tiskových řešení, kde s novinkou přichází přední světový dodavatel, Konica Minolta.
O další krok blíže k uživateli

Jde o funkci eCON display, která nabízí další rozšíření možností v rámci uživatelského prostředí a ovládání multifunkčních zařízení.

Klepněte pro větší obrázek

Propojení se službami

Dnešní sofistikovaná multifunkční zařízení dokážou již standardně sama hlásit například potřebu nového toneru či servisního zásahu. Dosud však chyběl jednoduchý nástroj, který by dával uživateli přehled o plnění takových požadavků. Nejistota v zajištění správného chodu tiskových přístrojů může přitom u běžného uživatele vést k nežádoucím pochybám, zda zařízení nepřestane pracovat a zda se nastalou situací již skutečně někdo zabývá. Funkce eCON display nabízí přímo na panelu multifunkčního zařízení informace o stavu či průběhu akce a předpokládaný čas vyřízení. Přístroj je díky tomu ještě lépe propojen s centrálním dispečinkem a integrován jak do podpůrné servisní sítě, tak i s dalšími doplňkovými službami Konica Minolta.

Klepněte pro větší obrázek

Nadstavba nad zákaznickým portálem

Informace, které uživatelům nyní nabízí funkce eCON display, mohou zákazníci již řadu let nalézt na tradičním zákaznickém portálu Konica Minolta eCON. Ten je však více orientován na správu celé firemní „tiskové flotily“. Návštěvníkům umožňuje sledovat aktivity u všech zařízení nebo například naplánovat jednorázový větší objem tisku.

Novinka eCON display je určena přímo jednotlivým koncovým uživatelům, kteří mají zájem zjistit situaci daného přístroje přímo na jeho ovládacím panelu.

Další užitečné funkce

Funkce eCON display nabízí také detailní informace o jednotlivých zakázkách – například jméno, fotografii a kontakt na technika, který zakázku přijede řešit. Kromě toho zde uživatelé naleznou i potřebné návody k multifunkčním zařízením, které si mohou opět lehce zobrazit přímo na ovládacím panelu. Aplikace je navíc navržena i pro vícejazyčné firemní prostředí a s uživateli tak dokáže komunikovat nejen v primárně nastaveném jazyce, ale lze ji také jednoduše přepnout na jiný. 

Klepněte pro větší obrázek

Moderní řešení se vším všudy

Konica Minolta dnes již standardně vybavuje svá multifunkční tisková zařízení dotykovými displeji, díky kterým mohou uživatelé s těmito přístroji pracovat stejným způsobem jako například s tablety či chytrými telefony. Ovládací panely umožňují přístup na internet, využívání cloudových aplikací nebo maximální přizpůsobení vzhledu displeje ¬– počínaje vzhledem jednotlivých tlačítek, až po spořič obrazovky.
 

Další článek: Nová generace mobilních grafik GeForce 800M dorazí v únoru

Témata článku: Jednotlivý uživatel, Chytrá funkce, Dnešní přehled, Ovládací panel, Nejistota, Servisní návod, Moderní řešení, Krok, Servis, Servisní zásah, Multifunkční zařízení, Rozšíření možností, Displej, Konica Minolta, Nejlepší dotykové tablety na Mall.cz

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk