O další krok blíže k uživateli

(inzerce) Progresivní vývoj moderních technologií dnes můžeme pozorovat napříč všemi obory. A to i v oblasti tiskových řešení, kde s novinkou přichází přední světový dodavatel, Konica Minolta.
O další krok blíže k uživateli

Jde o funkci eCON display, která nabízí další rozšíření možností v rámci uživatelského prostředí a ovládání multifunkčních zařízení.

Klepněte pro větší obrázek

Propojení se službami

Dnešní sofistikovaná multifunkční zařízení dokážou již standardně sama hlásit například potřebu nového toneru či servisního zásahu. Dosud však chyběl jednoduchý nástroj, který by dával uživateli přehled o plnění takových požadavků. Nejistota v zajištění správného chodu tiskových přístrojů může přitom u běžného uživatele vést k nežádoucím pochybám, zda zařízení nepřestane pracovat a zda se nastalou situací již skutečně někdo zabývá. Funkce eCON display nabízí přímo na panelu multifunkčního zařízení informace o stavu či průběhu akce a předpokládaný čas vyřízení. Přístroj je díky tomu ještě lépe propojen s centrálním dispečinkem a integrován jak do podpůrné servisní sítě, tak i s dalšími doplňkovými službami Konica Minolta.

Klepněte pro větší obrázek

Nadstavba nad zákaznickým portálem

Informace, které uživatelům nyní nabízí funkce eCON display, mohou zákazníci již řadu let nalézt na tradičním zákaznickém portálu Konica Minolta eCON. Ten je však více orientován na správu celé firemní „tiskové flotily“. Návštěvníkům umožňuje sledovat aktivity u všech zařízení nebo například naplánovat jednorázový větší objem tisku.

Novinka eCON display je určena přímo jednotlivým koncovým uživatelům, kteří mají zájem zjistit situaci daného přístroje přímo na jeho ovládacím panelu.

Další užitečné funkce

Funkce eCON display nabízí také detailní informace o jednotlivých zakázkách – například jméno, fotografii a kontakt na technika, který zakázku přijede řešit. Kromě toho zde uživatelé naleznou i potřebné návody k multifunkčním zařízením, které si mohou opět lehce zobrazit přímo na ovládacím panelu. Aplikace je navíc navržena i pro vícejazyčné firemní prostředí a s uživateli tak dokáže komunikovat nejen v primárně nastaveném jazyce, ale lze ji také jednoduše přepnout na jiný. 

Klepněte pro větší obrázek

Moderní řešení se vším všudy

Konica Minolta dnes již standardně vybavuje svá multifunkční tisková zařízení dotykovými displeji, díky kterým mohou uživatelé s těmito přístroji pracovat stejným způsobem jako například s tablety či chytrými telefony. Ovládací panely umožňují přístup na internet, využívání cloudových aplikací nebo maximální přizpůsobení vzhledu displeje ¬– počínaje vzhledem jednotlivých tlačítek, až po spořič obrazovky.
 

Další článek: Nová generace mobilních grafik GeForce 800M dorazí v únoru

Témata článku: Ovládací panel, Konica Minolta, Servis, Displej, Moderní řešení, Servisní zásah, Rozšíření možností, Chytrá funkce, Krok, Dnešní přehled, Nejistota, Servisní návod, Multifunkční zařízení, Jednotlivý uživatel, Nejlepší dotykové tablety na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Jak sestavit rodokmen. Z informací, které jsou na internetu

Jak sestavit rodokmen. Z informací, které jsou na internetu

Podrobný návod, jak hledat ve starých matrikách informace o předcích a nemuset při tom ani vstát od počítače. Základy internetové genealogie.

Marek Lutonský | 59

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Obecných aplikací na předpověď počasí je nespočet, jenže často skončí jen u základní informace o počasí a nenabídnou odpovědi na řadu praktických otázek. A tak jsme si položili právě několik takových otázek a hledali aplikace či meteoslužby, které nám nejlépe odpoví.

Karel Kilián | 4

DeOldify: Téměř zázračná technologie, která obarvuje 2. světovou válku, nebo vaše fotky z dětství

DeOldify: Téměř zázračná technologie, která obarvuje 2. světovou válku, nebo vaše fotky z dětství

** Neuronová síť DeOldify obarvuje fotky ** Můžete si ji vyzkoušet sami i bez superpočítače ** YouTube je plný obarvených ikonických videí

Jakub Čížek | 21

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 4

Filmové pirátství asi jen tak nezmizí. Když už musíte, stahujte bezpečně v Seedru

Filmové pirátství asi jen tak nezmizí. Když už musíte, stahujte bezpečně v Seedru

** Máme HBO Go, máme Netflix... ** Ale stejně krademe filmy a seriály ** Když už musíte, stahujte torrenty bezpečně v Seedru

Jakub Čížek | 141


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu