Nvidia | Grafické karty

Nvidia tento týden nadělila nové ovladače a herní bonusy k novým kartám

Nvidia tento týden vydala nové ovladače přinášející herní optimalizace do právě uvedených her APex Legend, Devil May Cry 5 a Tom Clancy's The Division 2. Přidána byla také podpora CUDA 10.1 a nový Nvidia Control panel verze 8.1.951.0.

Nvidia těmito ovladači přidává také podporu hned pro tři nové monitory G-Sync Compatible. Mezi nimi jsou dva od společnosti Acer a jeden od BenQ. Kompletní seznam podporovaných monitorů naleznete v této přehledné tabulce.

Opraveno bylo hned několik chyb ve hrách Apex Legends, Hitman 2, Batman Arkham Origins a Assassins Creed 4 - Black Flag. Podrobný výpis všech vylepšení a oprav naleznete v tomto dokumentu. Ovladače jsou ke stažení pro všechny současné operační systémy Microsoftu od Windows 7 a vyšší.

K novým kartám zdarma nové hry

Po vzoru konkurence Nvidia začala od 5. března přidávat k vybraným grafickým kartám zajímavý balíček obsahující hned trojici nových her využívající grafického efektu ray tracing, typický pro rodinu nových karet GeForce RTX. Ten obsahuje hry: Anthem, Battlefield V a nejnovější díl Exodus z herní série Metro.

Ovšem abyste získali možnost si stáhnout všechny tři jmenované hry, musíte zakoupit grafickou kartu GeForce RTX 2080 Ti nebo RTX 2080. K levnějším edicím RTX 2070 a RTX 2060 už dostanete možnost si vybrat pouze jednu hru, avšak dle vlastního výběru.

Nabídka je časově omezena do 2. května 2019, nebo do vyčerpání zásob. Nvidia si také při aktivaci klade podmínku, kdy je třeba mít v PC níže uvedenou grafickou kartu. Není tedy možné aktivovat hru na jiném PC s jinou grafickou kartou. Nvidia se takto brání tomu, aby se s těmito kupóny nemohlo obchodovat.

Diskuze (4) Další článek: Seat ukázal svůj elektromobil el-Born. Vypadá jako kříženec Modelu 3 a Chevroletu Bolt

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,