Grafické karty | Nvidia | GeForce RTX 3000

Nvidia posune uvedení GeForce RTX 3080 Ti až na únor, v lednu se dočkáme základní GeForce RTX 3060

Podle původních spekulací jsme se měli dočkat vylepšené verze GeForce RTX 3080 - GeForce RTX 3080 Ti už v lednu roku 2021, podle informací webu iGors Lab se ale Nvidia rozhodla uvedení posunout.

S novou grafickou kartou GeForce RTX 3080 Ti, která přinese jak „plnotučný“ počet cuda jader jako GeForce RTX 3090 a zároveň bude mít už použitelných 20 GB paměti GDDR6X, se setkáme až v únoru příštího roku.

V lednu bychom se ale měli dočkat pro většinu hráčů zajímavější karty GeForce RTX 3060, která sice bude opět o něco slabší než již představená GeForce RTX 3060 Ti, ale nižší bude samozřejmě i cena.

Podle specifikací programu AIDA64 jsme se navíc dozvěděli, že už se chystá i GeForce 3050, avšak kdy se dostane na trh, zatím není jasné. Je ale pochopitelné, že levnější modely se budou prodávat ještě více než hi-endové karty, takže je otázkou, zda už Nvidia tou dobou vyřeší dostatečnou zásobu kusů na všechny trhy.

Představení Nvidia GeForce RTX 3060 Ti:

Diskuze (3) Další článek: Mise Čchang-e 5 skončila úspěchem: Vzorky Měsíce v pořádku dorazily na Zemi

Témata článku: Grafické karty, Nvidia, Spekulace, GeForce RTX 3000, Ampere, Únor, GeForce RT, Uvedení, Grafická karta, Leden, IGors Laby, GeForce, Grafické karty na Heureka.czJak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

** Nelibí se vám, když cizí lidé okukují váš dům? ** Všechny mapové aplikace nabízejí možnost rozmazání snímku ** Máme návod pro Apple Maps, Bing Maps, Mapy Google a Mapy.cz

Karel Kilián
SoukromíNávodyMapy
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace listopad 2021)

Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace listopad 2021)

Vzali jsme týdenní přehledy nejstahovanějších filmů, které se objevují na torrentech, a spojili je do jednoho žebříčku. Tohle jsou aktuálně filmy, o které je na světě největší zájem, které se nejvíc pirátí.

Ondřej Králík
Filmy a seriály
MojeID je blízko tomu, aby mohlo fungovat i se zahraničním eGovernmentem
Lukáš Václavík
mojeIDČeskoCZ.NICeGovernment
16 míst na mapách Googlu a Microsoftu, které nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky a mlha

16 míst na mapách Googlu a Microsoftu, které nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky a mlha

** Internet se roky bavil umělé rozčtverečkovanými místy v mapách ** Postupně jich ale ubývá, nebo se jedná o běžné chyby ** Výjimkou je Evropa. Tady čtverečkujeme až až

Jakub Čížek
Mapy GoogleMapy