Technologie | Nvidia | Grafické karty

Nvidia pořádá 1. září speciální událost. Představí grafické karty GeForce RTX 3000

Nvidia pořádá 1. září speciální událost. Představí grafické karty GeForce RTX 3000

Už poměrně dlouho se spekuluje o tom, že Nvidia, AMD a dokonce i Intel v září nebo srpnu uvedou nové grafické karty. A jak to dle oficiálního oznámení vypadá, hned začátkem září se dozvíme novinky od Nvidie.

Nvidia totiž oznámila, že 1. září uskuteční speciální událost s označením „GeForce Special Event“, kde novinky představí zakladatel a šéf Nvidie - Jensen Huang. Dočkat bychom se měli jak nových grafických karet řady GeForce RTX 3000, které budou postavené na již představené 7nm architektuře Ampere (zatím jen pro servery a datacentra), ale i dalších technologických a herních novinek.

Pravděpodobně bychom se mohli setkat i s nějakým posunem v oblasti streamování her (GeForce Now), kde bude nyní velký přetlak konkurence – Microsoft totiž v těchto týdnech spouští xCloud. Možná si ale Nvidia prezentaci vyhradí pouze na nové grafiky.

Představení bude streamované přímo ze stránek Nvidie a začne v 18 hodin našeho času.

Diskuze (2) Další článek: Šílené stroje 20. století: Podhuštěný Rolligon, Rhino a kráčející sovětský bagr

Témata článku: Technologie, Microsoft, AMD, Intel, Nvidia, Grafické karty, GeForce RTX 3000, GeForce Now, Ampere, Kart, Speciální událost, GeForce, Jensen Huang, Novinka, Události, Září


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk