Nvidia | Brno

Nvidia hledá špičkové inženýry v Brně. Budou zde vyvíjet třeba i GeForce Now

Jihomoravská metropole upevňuje pozici českého inženýrského silicon valley. Vše už v dávné minulosti odstartovalo IBM, které v Brně otevřelo svoji pobočku pro globální podporu, pak přišla linuxová jednička Red Hat, která jen o pár set metrů dál postavila své klíčové inženýrské centrum, a postupně celý zástup softwarových korporací. Třeba SolarWinds.

Kruh se uzavírá, teď totiž v Brně hledá experty jedna z největších technologických ikon současnosti – Nvidia. Na jejím kariérním portálu svítí černé na bílém nové pozice pro destinace v regionu střední a východní Evropy včetně Brna!

Nvidia v Brně hledá specialisty na cloud

Nvidia na Moravě hledá seniorní softwarové inženýry se specializací na cloud a síťovou infrastrukturu, specialisty na cloudová úložiště a v Praze pak také experty na strojové učení v grafickém renderingu.

Klepněte pro větší obrázek
Nvidia hledá špičkové systémové inženýry se zkušenostmi s cloudovou infrastrukturou

Z popisků pracovních inzerátů je zřejmé, že se inženýři zapojí do vývoje a testování klíčových produktů společnosti včetně herní cloudové platformy GeForce Now od Nvidie.

Klepněte pro větší obrázek
Budete se podílet na vývoji GeForce Now, slibuje další inzerát pro Brno

Wi-Fi mikrokontrolery, RISC-V i vesmír

Brno láká celé spektrum technologických firem včetně designérů čipů. V jihomoravské metropoli tak máme silné zastoupení třeba pro vývoj dnes tolik citované architektury RISC-V, které se věnuje Codasip.

Své inženýry zde má už nějaký pátek také šanghajský Espressif Systems, jehož Wi-Fi mikrokontrolery ESP8266/ESP32 zná každý čtenář našeho seriálu Pojďme programovat elektroniku, a postupně přibývají další. Investuje zde také Intel.

Na severním okraji města v kopcích nad Královým Polem pak sídlí JIC – jihomoravský inkubátor plný technologických firem včetně kosmické SAB Aerospace, která zde montuje družicové nosníky pro evropský raketodrom ve Francouzské Guyaně.

Diskuze (7) Další článek: Posílejte data bezpečněji. Jak používat ZIP s heslem ve Windows, Linuxu a macOS

Témata článku: Technologie, Byznys, Nvidia, Intel, GeForce Now, Brno, Praha, IBM, Inženýr, Korporace, Codasip, Morava, Jihomoravská metropole, Královo Pole, Czechia, Silicon Valley, Francouzská Guyana, SolarWinds, Aerospace, Reda Hato