Nový WinAmp 2.08 – už zase?

Po novém roce tu máme smršť dalších verzí WinAmpu, vylepšení je jen drobné, ale proč si to nestáhnout, že?
Po novém roce tu máme smršť dalších verzí WinAmpu, vylepšení je jen drobné, ale proč si to nestáhnout, že?

Aktuální je tedy verze 2.08, nevím nakolik je pravdivá informace na stránce WinAmpu, že jedinou změnou ve verzi 2.08 je to, že cituji: Justin přestal kouřit crack, aby opravil vysokou zátěž CPU z verze 2.07. Lepší to je trošku v 2.07 a 2.06, kde je lepší podpora podpora CDDB (vložíte CD a po dotazu do Internetu se rozpozná název a názvy skladeb). Podporováno je přehrávání bez mezer mezi jednotlivými skladbami, optimalizováno je zařazování skladeb na seznam a také celý WinAmp, který je nyní ještě menší a rychlejší.

Perličkou od verze 2.05 je možnost posílat své přehrávané skladby do internetového etéru a mí tak své vlastní malé rádio, na které se mohou lidé z okolního světa připojovat a poslouchat. Tato technologie se jmenuje SHOUTcast a v jejím vylepšování lze cítit směr dalších verzí WinAmpu. Více si o ní můžete přečíst v dalším článku.

Kdo používá nějakou starší verzi WinAmpu, tak ani o moc nepřichází. V krátkém časovém rozmezí bylo uveřejněno několik spíše záplat než verzí WinAmpu a setinkové číslování odpovídá dodaným změnám. Jestli ale chcete, stáhnout si ho můžete zde.

Váš názor Další článek: 1998: Na tento rok dlouho nezapomeneme (VII.)

Témata článku: Winamp, Crack, Pravdivá informace, Malé rádio, Krátký článek, Nový, Shoutcast, Justin

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů