Nový tarifní program Nonstop pro uživatele GSM Paegas

Jednoznačně se Nonstop,vyplatí lidem, kteří volají více na mobilní telefon.
Po službě Víkend konkurenčního providera GSM je tu i RadioMobil se svou troškou do mlýna. Za malý poplatek, 99 Kč bez DPH, máte možnost levnějšího volání, a to především na mobilní telefon. Tuto službu, jejíž honosný název zní Nonstop, si můžete připlatit k jakémukoliv běžnému tarifu (tedy ne k Twistu). Volání na Paegas pak přijde místo 3 Kč na 2 Kč, na EuroTel 4 Kč (místo 5 Kč), volání do hlasové schránky na 1,50 Kč (což je 50% sleva oproti normálnímu tarifu bez Nonstopu).

Dále se rozšiřují volných 20 minut do SPT Telecom z doby mimo špičku na víkendy, státní svátky a noční hodiny. O víkendech a státních svátcích navíc místo 4 Kč platíte za minutu 2 Kč. Zároveň není stanoven horní strop, který by říkal, můžeš mít levnější volání, ale jen odsud posud.

Jednoznačně se Nonstop, kterou zavádí RadioMobil od 1. června, vyplatí lidem, kteří volají více na mobilní telefon, a to zejména těm, kteří neradi odtrhávají mobil od ucha (a tedy hodně protelefonují). Tato podpora zejména mobilní komunikaci (tedy ne volání do pevné sítě) je zavedena z jasného důvodu zvýhodnit volaní do sítě mobilní, aby tak společnost SPT Telecom pomalu ale jistě přicházela o svůj monopol. Tento trend se podle RadioMobilu stále zvyšuje, protože zatímco počátkem roku volalo ze sítě Paegas do SPT kolem 65% uživatelů, dnes je tento stav již vyrovnaný (půl na půl) a nejen díky Nonstopu se bude stále zvyšovat.

Zároveň RadioMobil zveřejnil studii nezávislé agentury Analysys, která ukazuje penetraci (procentní pokrytí na 100 obyvatel) lidí vlastnících mobilní telefon zemí východní a střední Evropy, kde Česká Republika jasně vede přírůstkem mobilních telefonů a je touto agenturou pokládána za nejperspektivnější trh mobilních komunikací. Počátkem roku tato penetrace činila 5,8%, na počátku 2003 by již měla být 16%, tedy 1 696 000 lidí, kteří u nás budou vlastnit mobilní telefon. Za námi bude Maďarsko se 14%, dále Slovinsko se 12%. Nejvíce telefonů bude mít Polsko (3 047 000), u nich však penetrace dosáhne pouhých 8%. Podle marketingového ředitele RadioMobilu však tato předpověď není vůbec nadsazená, ba naopak, penetrace dosáhne podle je slov 12% na konci tisíciletí. Nárůst trhu s mobilními komunikacemi východní Evropy tak vysoce překračuje již ustálený růst v západní Evropě.

Váš názor Další článek: DB2 na Netfinity k odzkoušení zdarma

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , ,