Nový Rover 1.5 MP3 Player

Další softwarový přehrávač formátu MP3, který se v poslední době objevil na Internetu, přichází v nové verzi.
Flatland Online patří mezi opravdu veliké firmy svého druhu na Internetu. Jde především o softwarovou společnost, která se v poslední době začala zajímat o formát MP3. Dnes přichází se svým MP3 přehrávačem Rover ve verzi 1.5. Nově tento přehrávač umožňuje přehrávat video MPEG formáty, 3DML a několik dalších digitálních formátů. Flatland Rover 1.5 také nově kombinuje video a MP3 streaming s interaktivním 3DML rozhraním (nové vizuální interaktivní prostředí).

Tvůrci tohoto přehrávače se hodně zaměřili na streamovanou hudbu (převážně ve formátu MP3) a jednodušší vyhledávání hudebních nahrávek na Internetu. Významným partnerem celého projektu se stala vyhledávací internetová centrála AltaVista, kde se také uskutečnil první živý video přenos prostřednictvím nového systému 3DML. Nový systém 3DML umožňuje spoustu nových věcí při live přenosu, kterých bylo využito při vyhlašování vítězky Grammy Lauryn Hill (různé zvukové a světelné efekty na dokreslení, multi pohledy přímo při vysílání, 3D audio atd.)

Společnost Flatland se svým novým přehrávačem se stává silným konkurentem pro ostatní firmy, které jsou zaměřeny na multimediální přehrávače. Chystané novinky tohoto přehrávače jsou obrovské. V prvé řadě se tvůrci budou více snažit zakomponovat MP3 streaming s ostatními multimediálními prvky (3D, animace) a celý systém rozšířit na další počítačové platformy.

Flatland chystá konferenci, na které předvede svůj přehrávač a další chystané novinky na poli digitálních technologií a formátu MP3. Přehrávač je to vskutku zajímavý, a pokud nejste zatvrzelými příznivci přehrávačů WinAMP či Sonic, stojí určitě za to si přehrávač Rover ve verzi 1.5 vyzkoušet. Některými funkcemi bude celá řada MP3 uživatelů překvapena.

Váš názor Další článek: Baan se vrací na scénu

Témata článku: Video, MP3, Živé video, Živý pohled, Nový, Hill, Streamovaná hudba, Sonic, Živý přenos, Live Streaming, RoverNávrat tisku. Rozhovor s generálním ředitelem českého zastoupení společnosti OKI

Návrat tisku. Rozhovor s generálním ředitelem českého zastoupení společnosti OKI

Kancelářský tisk nezlomila ani pandemie a práce z domova. Krátkodobě dokonce vzrostl zájem o menší tiskárny do domácích kanceláří. Jaká je budoucnost odvětví, kterému byl s nástupem digitalizace zvěstován rychlý ústup?

Jan Spěšný
TiskárnyRozhovory
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
Nová volitelná aktualizace systému Windows 10 opravuje 38 problémů
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10
Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy