Nový nástroj pro tvorbu webových stránek za lidovou cenu

(Inzerce) Jde o SiteBuilder (redakční systém), tedy nástroj pro snadnou tvorbu webových stránek pomocí editovatelných designových šablon a široké škály widgetů.
Nový nástroj pro tvorbu webových stránek za lidovou cenu

Moje stránky jsou určené široké veřejnosti a mají pomoci především malým a středním podnikům vytvořit si a spravovat vlastní webové stránky zcela nezávisle a bez nutnosti spolupráce s IT odborníky nebo grafickými studii. Výsledek přitom splňuje všechny požadavky na profesionální web i design.

Klepněte pro větší obrázek

Všechno online

Moje stránky nabízí výběr z 220 atraktivních, tematicky uspořádaných grafických šablon. Ty lze dál upravovat – měnit písmo, barvu, kompozici, pozadí atd. Správa stránek probíhá online přímo v administraci SiteBuilderu.

Na principu drag&drop si můžete pomocí myši libovolně umisťovat, přesouvat a modifikovat jednotlivé prvky stránky.  Je to docela zábavné, takže uvidíte, že si se svým webem rádi pohrajete a vyzkoušíte několik variant, dokud nebudete dokonale spokojeni.  Originální vzhled svému webu dodáte také díky databance 3000 obrázků, které jsou součástí SiteBuilderu. Výsledek si můžete průběžně kontrolovat zobrazením náhledu a teprve když je všechno podle vašich představ, publikujete stránky na internet.  Obdobným způsobem postupujete, když svůj web aktualizujete, doplňujete další podstránky nebo přidáváte nové prvky. 

Klepněte pro větší obrázek

Widgety

Dalším trumfem služby Moje stránky je široká škála widgetů, které doplňují webové stránky o potřebné aktivní prvky. Na svůj web je umístíte opět jednoduchým přetažením prvku  z ovládacího panelu.  Ve zkratce jde o widgety pro fotogalerii, formuláře, funkční tlačítka, bannery, mapy, video, MP3 a flash soubory, propojení na sociální sítě Facebook, Pinterest, Twitter, Google+ a Tumblr, propojení se službou PayPal a další.

Mobil, Facebook, vyhledávače

Poměrně unikátní vlastností služby Moje stránky je možnost jedním kliknutím webové stránky publikovat přímo na Facebook nebo vytvořit jejich mobilní verzi. Pokud je web nebo některá jeho část určena pouze pozvaným návštěvníkům, jednoduše je uzamknete a zabezpečíte pomocí hesla. Moje stránky pamatují také na optimalizaci pro internetové vyhledávače a umožňují vložení klíčových slov, měřicích kódů Google Analytics a nastavení propojení s Google Adsense. Propojení s Google Analytics zajišťuje dokonalý přehled o návštěvnosti webu.

Dobrou zprávou pro pokročilé uživatele je jistě možnost editace HTML a CSS stylů webových stránek.

Slyšet, vidět, vyzkoušet

Co se týče všech online nástrojů, není nad to, přesvědčit se na vlastní kůži. ACTIVE 24 nabízí Trial verzi služby Moje stránky, takže si ji můžete na http://mojestranky24.cz zcela nezávazně na 14 dní  aktivovat  a vyzkoušet. Možná je to právě pro vás to pravé, dlouho hledané řešení.

Plnou verzi služby Moje stránky nabízí  ACTIVE 24 ve třech balíčcích v cenové škále o d 29 do 399 Kč/měsíc bez DPH.  Součástí služby je samozřejmě hosting vytvořených stránek a zákaznická podpora 24 hodin 7 dní v týdnu, v ceně balíčků Standard a Premium je zahrnutý navíc 1 GB prostoru pro e-maily.

Pomocí Moje stránky si sami vytvoříte atraktivní a funkční webové stránky, které nerozeznáte od webu připraveného na míru webdesignovým studiem. Pořídíte je ovšem za zlomek ceny a ušetříte tak náklady na jejich výrobu i správu.

Další článek: Učte robota jako psa a bez nutnosti programování

Témata článku: Online nástroj, Google Analytics, Str, TV +, Tvor, Unikátní vlastnost, Google Ads, Zábavný prvek, Připravená šablona, Nový, Analytics, Nový nástroj, Cena, Widget, Pro Premium, Široká škála, Součást sítě


Určitě si přečtěte

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 121

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 115

Windows 10X už si můžete vyzkoušet. Novému systému Microsoft zjevně věří

Windows 10X už si můžete vyzkoušet. Novému systému Microsoft zjevně věří

** Windows 10X přijdou již ke konci roku ** Microsoft vydal emulátor, kde systém ukázal ** Vývojáři musí upravit své aplikace

Vladislav Kluska | 57

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky