Nový nástroj pro tvorbu webových stránek za lidovou cenu

(Inzerce) Jde o SiteBuilder (redakční systém), tedy nástroj pro snadnou tvorbu webových stránek pomocí editovatelných designových šablon a široké škály widgetů.
Nový nástroj pro tvorbu webových stránek za lidovou cenu

Moje stránky jsou určené široké veřejnosti a mají pomoci především malým a středním podnikům vytvořit si a spravovat vlastní webové stránky zcela nezávisle a bez nutnosti spolupráce s IT odborníky nebo grafickými studii. Výsledek přitom splňuje všechny požadavky na profesionální web i design.

Klepněte pro větší obrázek

Všechno online

Moje stránky nabízí výběr z 220 atraktivních, tematicky uspořádaných grafických šablon. Ty lze dál upravovat – měnit písmo, barvu, kompozici, pozadí atd. Správa stránek probíhá online přímo v administraci SiteBuilderu.

Na principu drag&drop si můžete pomocí myši libovolně umisťovat, přesouvat a modifikovat jednotlivé prvky stránky.  Je to docela zábavné, takže uvidíte, že si se svým webem rádi pohrajete a vyzkoušíte několik variant, dokud nebudete dokonale spokojeni.  Originální vzhled svému webu dodáte také díky databance 3000 obrázků, které jsou součástí SiteBuilderu. Výsledek si můžete průběžně kontrolovat zobrazením náhledu a teprve když je všechno podle vašich představ, publikujete stránky na internet.  Obdobným způsobem postupujete, když svůj web aktualizujete, doplňujete další podstránky nebo přidáváte nové prvky. 

Klepněte pro větší obrázek

Widgety

Dalším trumfem služby Moje stránky je široká škála widgetů, které doplňují webové stránky o potřebné aktivní prvky. Na svůj web je umístíte opět jednoduchým přetažením prvku  z ovládacího panelu.  Ve zkratce jde o widgety pro fotogalerii, formuláře, funkční tlačítka, bannery, mapy, video, MP3 a flash soubory, propojení na sociální sítě Facebook, Pinterest, Twitter, Google+ a Tumblr, propojení se službou PayPal a další.

Mobil, Facebook, vyhledávače

Poměrně unikátní vlastností služby Moje stránky je možnost jedním kliknutím webové stránky publikovat přímo na Facebook nebo vytvořit jejich mobilní verzi. Pokud je web nebo některá jeho část určena pouze pozvaným návštěvníkům, jednoduše je uzamknete a zabezpečíte pomocí hesla. Moje stránky pamatují také na optimalizaci pro internetové vyhledávače a umožňují vložení klíčových slov, měřicích kódů Google Analytics a nastavení propojení s Google Adsense. Propojení s Google Analytics zajišťuje dokonalý přehled o návštěvnosti webu.

Dobrou zprávou pro pokročilé uživatele je jistě možnost editace HTML a CSS stylů webových stránek.

Slyšet, vidět, vyzkoušet

Co se týče všech online nástrojů, není nad to, přesvědčit se na vlastní kůži. ACTIVE 24 nabízí Trial verzi služby Moje stránky, takže si ji můžete na http://mojestranky24.cz zcela nezávazně na 14 dní  aktivovat  a vyzkoušet. Možná je to právě pro vás to pravé, dlouho hledané řešení.

Plnou verzi služby Moje stránky nabízí  ACTIVE 24 ve třech balíčcích v cenové škále o d 29 do 399 Kč/měsíc bez DPH.  Součástí služby je samozřejmě hosting vytvořených stránek a zákaznická podpora 24 hodin 7 dní v týdnu, v ceně balíčků Standard a Premium je zahrnutý navíc 1 GB prostoru pro e-maily.

Pomocí Moje stránky si sami vytvoříte atraktivní a funkční webové stránky, které nerozeznáte od webu připraveného na míru webdesignovým studiem. Pořídíte je ovšem za zlomek ceny a ušetříte tak náklady na jejich výrobu i správu.

Další článek: Učte robota jako psa a bez nutnosti programování

Témata článku: Pro Premium, Analytics, Stráň, Nový nástroj, Unikátní vlastnost, Str, TV +, Google Ads, Online nástroj, Widget, Google Analytics, Připravená šablona, Široká škála, Zábavný prvek, Nový, Tvor, Cena, Součást sítě


Určitě si přečtěte

Podívejte se na Windows z roku 1990. Před 30 lety přišly Windows 3.0 a líbily se nám

Podívejte se na Windows z roku 1990. Před 30 lety přišly Windows 3.0 a líbily se nám

** 22. května 1990 uvedl Microsoft Windows 3.0 ** Systém z Microsoftu definitivně udělal lídra na desktopu ** Tehdejší Windows byly vlastně grafickou nadstavbou nad MS-DOS

Jakub Čížek | 76

Je lepší hrát na PC, či na konzolích? Nebo jsou i jiné možnosti?

Je lepší hrát na PC, či na konzolích? Nebo jsou i jiné možnosti?

** Jaké jsou výhody a nevýhody hraní na počítači? ** Co mají společného a v čem se liší Xbox One, PS4 a Switch? ** Na čem hrát, když nemáte výkonné PC ani konzoli?

Lukáš Václavík | 122

Na měsíc jsem opustil Google a potupně se zase vrátil zpět (komentář)

Na měsíc jsem opustil Google a potupně se zase vrátil zpět (komentář)

** Zkusil jsem se zbavit závislosti na vyhledávači od Googlu ** Jako alternativy posloužily Bing, Seznam a DuckDuckGo ** Mají své silné stránky, ale i nepřekonatelná negativa

Lukáš Václavík | 58

Jak uložit dokument z Wordu, aby vydržel celé roky? Je to těžší než cesta na Mars

Jak uložit dokument z Wordu, aby vydržel celé roky? Je to těžší než cesta na Mars

** Jak uložit soubory, aby vydržely vnoučatům? ** A co kdyby měly přečkat celá staletí? ** Teď se o to pokouší GitHub a je to oříšek i pro lingvisty

Jakub Čížek | 118

Nejlepší programy z roku 2000: Další várka zapomenutých legend, které jste měli v PC

Nejlepší programy z roku 2000: Další várka zapomenutých legend, které jste měli v PC

** Pokračujeme ve vzpomínání na prehistorické programy ** Pročetli jsme vaše tipy v diskuzi ** A všechny ty vykopávky spustili na Windows 2000

Jakub Čížek | 74


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11