Nový nástroj pro tvorbu profesionálních webových stránek

(Inzerce) Webhostingová firma ACTIVE 24 přichází letos s další novinkou. Služba se jmenuje Moje stránky a jde o SiteBuilder (redakční systém).
Nový nástroj pro tvorbu profesionálních webových stránek

Moje stránky jsou určené široké veřejnosti a mají pomoci především malým a středním podnikům vytvořit si a spravovat vlastní webové stránky zcela nezávisle a bez nutnosti spolupráce s IT odborníky nebo grafickými studii. Výsledek přitom splňuje všechny požadavky na profesionální web i design.

Klepněte pro větší obrázek

Všechno online

Moje stránky nabízí výběr z 220 atraktivních, tematicky uspořádaných grafických šablon. Ty lze dál upravovat – měnit písmo, barvu, kompozici, pozadí atd. Správa stránek probíhá online přímo v administraci SiteBuilderu.

Na principu drag&drop si můžete pomocí myši libovolně umisťovat, přesouvat a modifikovat jednotlivé prvky stránky.  Je to docela zábavné, takže uvidíte, že si se svým webem rádi pohrajete a vyzkoušíte několik variant, dokud nebudete dokonale spokojeni.  Originální vzhled svému webu dodáte také díky databance 3000 obrázků, které jsou součástí SiteBuilderu. Výsledek si můžete průběžně kontrolovat zobrazením náhledu a teprve když je všechno podle vašich představ, publikujete stránky na internet.  Obdobným způsobem postupujete, když svůj web aktualizujete, doplňujete další podstránky nebo přidáváte nové prvky. 

Klepněte pro větší obrázek

Widgety

Dalším trumfem služby Moje stránky je široká škála widgetů, které doplňují webové stránky o potřebné aktivní prvky. Na svůj web je umístíte opět jednoduchým přetažením prvku  z ovládacího panelu.  Ve zkratce jde o widgety pro fotogalerii, formuláře, funkční tlačítka, bannery, mapy, video, MP3 a flash soubory, propojení na sociální sítě Facebook, Pinterest, Twitter, Google+ a Tumblr, propojení se službou PayPal a další.

Mobil, Facebook, vyhledávače

Poměrně unikátní vlastností služby Moje stránky je možnost jedním kliknutím webové stránky publikovat přímo na Facebook nebo vytvořit jejich mobilní verzi. Pokud je web nebo některá jeho část určena pouze pozvaným návštěvníkům, jednoduše je uzamknete a zabezpečíte pomocí hesla. Moje stránky pamatují také na optimalizaci pro internetové vyhledávače a umožňují vložení klíčových slov, měřicích kódů Google Analytics a nastavení propojení s Google Adsense. Propojení s Google Analytics zajišťuje dokonalý přehled o návštěvnosti webu.

Dobrou zprávou pro pokročilé uživatele je jistě možnost editace HTML a CSS stylů webových stránek.

Slyšet, vidět, vyzkoušet

Co se týče všech online nástrojů, není nad to, přesvědčit se na vlastní kůži. ACTIVE 24 nabízí Trial verzi služby Moje stránky, takže si ji můžete na http://mojestranky24.cz zcela nezávazně na 14 dní  aktivovat  a vyzkoušet. Možná je to právě pro vás to pravé, dlouho hledané řešení.

Plnou verzi služby Moje stránky nabízí  ACTIVE 24 ve třech balíčcích v cenové škále o d 29 do 399 Kč/měsíc bez DPH.  Součástí služby je samozřejmě hosting vytvořených stránek a zákaznická podpora 24 hodin 7 dní v týdnu, v ceně balíčků Standard a Premium je zahrnutý navíc 1 GB prostoru pro e-maily.

Pomocí Moje stránky si sami vytvoříte atraktivní a funkční webové stránky, které nerozeznáte od webu připraveného na míru webdesignovým studiem. Pořídíte je ovšem za zlomek ceny a ušetříte tak náklady na jejich výrobu i správu.

Další článek: Z krychliček v Minecraftu byl postaven 1kB disk

Témata článku: Byznys, Zábavný prvek, Připravená šablona, Str, Profesionál, Unikátní vlastnost, Pro Premium, Nový, Google Ads, Online nástroj, Widget, TV +, Analytics, Google Analytics, Součást sítě, Široká škála, Nový nástroj, Tvor


Určitě si přečtěte

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 8

Dost bylo moderních Windows 10. Pojďme je přebarvit zpět na Windows 95

Dost bylo moderních Windows 10. Pojďme je přebarvit zpět na Windows 95

** Stařičké Windows 2000 nedávno oslavily 20 let ** Někteří z vás si postěžovali, že to byly poslední hezké Windows ** Fajn, ukážeme vám, jak přebarvit Desítky o 25 let zpět

Jakub Čížek | 44Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor